שתף קטע נבחר

חייל חשוד שאנס בת 16 שהכיר בצ'אט

חייל בן 19 מירושלים הכיר נערה בת 16 מרחובות בצ'אט באינטרנט. השניים יצאו לבלות, ולטענת הצעירה הוא אנס אותה. החייל טוען שהם קיימו יחסי מין בהסכמה

בית משפט השלום בראשון לציון האריך הערב (שבת) ביומיים את מעצרו של חייל בן 19, החשוד בביצוע אונס ומעשה מגונה בנערה בת 16, תושבת רחובות, שהכיר לפני כשבוע בצ'אט באינטרנט.
מחקירת המשטרה עולה כי בעקבות שיחתם בצ'אט החליטו החייל, המשרת כנהג, והנערה לצאת ל"פגישה מרובעת" עם בן דודו של החייל, בן 21 מירושלים, ועם חברה של המתלוננת. אמש יצאו שוב ברביעיה, עם בן דודו של החייל, ועם חברה נוספת של הצעירה.
החייל ובן דודו הגיעו מירושלים לרחובות במשאית קירור, השייכת למקום עבודתו של בן הדוד. בשלב מסוים עצרו את הרכב באזור רחובות; החייל והצעירה המתלוננת עברו לתא הקירור של המשאית. החייל לקח עמו לתא הקירור את נשקו האישי מסוג גלילון. בן הדוד והצעירה השנייה ישבו בינתיים בתא הנהג.
על פי גרסת המתלוננת, החייל אנס אותה וביצע בה מעשה סדום. כשסיים את מעשיו, צלצל מתא הקירור לתא הנהג, וביקש מבן הדוד לפתוח את דלת תא הקירור. כשבן הדוד פתח את הדלת, אמרה הנערה כי היא רוצה להתקשר למשטרה, שכן החייל אנס אותה. הארבעה התקשרו למשטרה, וניידת שהגיעה למקום עיכבה אותם לחקירה. בחקירתו הודה החייל כי קיים יחסי מין עם הצעירה, אולם טען שהדברים נעשו בהסכמה.
בהחלטתה להאריך את המעצר כתבה השופטת ליה לב-און כי "התלונה הוגשה מיד לאחר האירוע, כשהמתלוננת הגיבה בבכי ובכעס מיד לאחר שיצאה מהמשאית בה שהתה עם החשוד, ואת תגובתה ראו כל הנוכחים. יש להניח שתגובה זו לא מעידה על כך שנהנתה מהמפגשה שקדם לה, מידת המסוכנות של החשוד לא ברורה לי - מחד גיסא מדובר במי שלא הסתבך עם החוק, חי חיים נורמטיביים ומשרת בצה"ל, מאידך מסוגל היה לכאורה לנסות וליטול בכוח את מה שלא יכול היה לקבל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אונס בתא הקירור? (אילוסטרציה)
מומלצים