שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תיק סגור

  יום א', ערוץ 10

  בפתח בית החולים המקומי מושלך פצוע ממכונית דוהרת, ומתברר כי מדובר בתורג'מן. כל היחידה מתגייסת לעזור בחקירה, שמובילה לסוחרי סמים משיכון ד', אך הצוות לא מבין מה הקשר בין תורג'מן לסמים. בינתיים, רונה נופלת בפח שהטמין לה אלי "מנה חמה", אחד מהפושעים המתוחכמים בבאר שבע, ובני נחקר על ידי שוטר ממחלקת חקירות פנים. (פרק אחרון לעונה)

  פרקים קודמים:

  המחלקה עסוקה בחקירת קרב יריות בשכונה, המתברר כפושע מקומי שאיים על אקס מהעבר של חברתו. בינתיים, ארבלי משתחררת מבית החולים ומתקשה להשתלב שוב בעבודה, ובני מגלה פרטים חדשים על עברה של רונה.
  כשבחורה מקומית מוצאת את מותה באופן אלים, הבלשים בני ומדמוני חושדים שמדובר ברוצח סידרתי. המפקד אלקלעי חושש מיצירת היסטריה המונית בכל אזור הדרום, ועוקף את סמכותו של תורג'מן כדי להשפיע על מהלך החקירה. בינתיים, ארבלי מתנדבת להשתתף בחקירה הסמויה, ונפגעת.
  בנו של אמיל, שוטר התישאול בתחנה, נחטף מהגן, וכל היחידה נרתמת לחיפושים. מדמוני מתמנה לעמוד בראש החקירה, ונאלץ להתמודד עם הלחצים בין אמיל ואשתו, שאינם מקלים על עבודתו. הראיות מצביעות על אפשרות כי האחראי לחטיפה הוא פושע מקומי, ועם חלוף הזמן, החבורה מתחילה לחשוש לגרוע ביותר.
  חברי היחידה חוקרים את פרשת הירצחו של צעיר נרקומן בשוק של באר שבע, ונותרים משתאים מול הידיעה שלאף אחד משלושת החשודים העיקריים אין מניע. הפתולוג הראשי טרוד בתחרות ריקודים סלוניים, מדמוני טרוד בעקבות תגליות על עברה הרחוק של אשתו ובני מחפש אחרי אבא שלו, ומגלה סוד משפחתי. בתפקידי אורח: שולה חן ואיציק כהן.
  בני ורונה מודאגים פן יחסיהם ייחשפו, כשבבית המלון בו בילו את הלילה נמצאת גופתה של אשה מעורטלת. תורג'מן פוזל לפוליטיקה, ומקווה שמעצר של חשוד מסוים יוביל אותו בדרך הנכונה.
  שלד המתגלה באתר ארכיאולוגי מתגלה כגופתו של אחד מגדולי הפושעים של שנות ה70-, שנעלם לאחר שוד שלא פוענח. החקירה מעלה סוגיות אישיות בקרב צוות מחלקת התישאול: אמיל נאלץ להתמודד עם זכרונות ילדותו בבאר שבע, תורג'מן מתמודד עם הבוס שלו לשעבר ופקר עם תהליך חזרתו בתשובה. בינתיים, אחותו של בני מגיעה לתחנה עם חדשות רעות בנוגע למצבו של אב המשפחה.
  ביחידת החקירות בבאר שבע מנסים לסכל רצח מתוכנן של סוחר סמים, אך מגלים שהמשימה אינה כה פשוטה: בני מגיע מוכה לבית חולים ונחשף לצדדים הטיפוליים של רונה, החוקרים מדמוני וענת מנסים לעצור חשוד וחווים רגע רומנטי, אמיל כמעט נורה ויוצא מן התקרית עם אף שבור, ורק הפושע "מנה חמה" שוב חומק מידי החוק.
  בערב חג השבועות נרצחת בבאר שבע היצאנית הכי ותיקה בעיר, והרצח מעיב על האווירה בקרב אנשי המחלק. למרות כל המאמצים, כל אנשי המחלק מוצאים עצמם לבד בחג: מדמוני ורעייתו נכשלים שוב בנסיון ההפריה, ומיכל מוצאת עידוד בדברי קולגה שלה, מורה להתעמלות. בני נקלע למרדף המשטרתי הראשון שלו ברחובות באר שבע, ואמיל הבלש מסתובב בחליפת מגן מפחד שנדבק במחלה סופנית.
  תורג'מן, מפקד התחנה, בטוח שהוא הולך להתמנות כראש מחלק החקירות הבא. אקמן, העוזרת שלו, מעודדת אותו, בתקווה שתוכל למלא את הכסא המתפנה. בין בדיקת פוריות אחת לשנייה, גונבים לחוקר מדמוני את האוטו. בני, השוטר התל אביבי, חוקר את פרשת הרצח המוזרה של המנקה באוניברסיטה, ומגלה שלא רק הוא סובל בחום של באר שבע, ושפער התרבויות יכול להיות קטלני...
  כשגופתו של בן טולילה נמצאת מרוחה על הכביש, כולם בטוחים שזו התאבדות, למעט ענת, החוקרת הצעירה, שמקבלת את התיק ומסיקה שמישהו "עזר" לקורבן להשתטח על האספלט. רונה מגלה שבני, השוטר החדש מתל אביב, פלירטט איתה רק על מנת להשיג עוד מידע בנוגע לחקירת הרצח של בעלה. בינתיים, מדמוני עוזב הכל באמצע ונחלץ לעזרת אשתו מיכל, המסתבכת בפרשייה פעוטה לכאורה, שיוצאת מכלל שליטה.
  בערב חג השבועות נרצחת בבאר שבע הזונה הכי ותיקה בעיר. הרצח מעיב על אווירת החג בקרב אנשי המחלק. מדמוני ורעייתו נכשלים שוב בנסיון ההפרייה. בני נקלע למרדף המשטרתי הראשון שלו ברחובות באר שבע, ואמיל הבלש מסתובב בחליפת מגן מפחד שנדבק באיידס.
  גופת אשה צעירה מתגלה באוניברסיטת באר שבע. צוות השוטרים יוצא לחקור את סיבת מותה, ובינתיים תורג'מן, מפקד התחנה, בטוח שהוא הולך לקבל את המינוי שלו כראש מחלק החקירות הבא.

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים