שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  למה הם מתכוונים?
  האם הב.מ.וו CS1 רומזת למראה סדרה 1 העתידית או שהדברים קצת יותר מסובכים

  ה-CS1, מכונית התצוגה החדשה שתחשוף ב.מ.וו בתערוכת ז'נבה הקרובה, היא מסוג המכוניות שגורמות לך לפשפש בזיכרון ולאמץ את התחום השמור במוח להגיון, כדי להבין את הכוונה. מצד אחד קוראים לה CS1 ואז פעולת חשבון פשוטה גוררת מסקנה, שאולי היא רומזת למראה סדרה 1, מכונית קטנה עתידית של ב.מ.וו. לפי ב.מ.וו זהו רמז לתפיסת העיצוב של מכונית קטנה מתוצרתה, וכך יכולה למשל להיראות גרסת הקבריו שלה.

  מראה חדש

  ב.מ.וו כמובן מתגאים בכך שהם לא התפתו להציג גרסה מכווצת לעיצוב המוכר שלהם, אלא יצרו מראה חדש אשר עדיין נראה מאוד מזוהה. אלא שהזהות הזו נראית, לפחות בתמונות, מעט מוכרת מדי. מבחינת הטיפול במשטחים וקווי החזית ניתן לזהות כאן גם דמיון רב ל-X קופה שהוצגה בדטרויט.
  סרחי עודף קצרים מלפנים ומאחור, קו מותניים כוחני וחרטום אגרסיבי אחראים לפי ב.מ.וו למראה דינמי ומאוד מזוהה. פנסי ה-LED האחוריים בפרט, ומראה האחוריים בכלל, משקפים קו חדש ומעניין ביחס למוכר אצל ב.מ.וו.
  המכונית מצוידת במנוע ה-1.8 ליטר 'וולווטרוניק' 115 כ"ס המוכר מהקומפקט ומסדרה 3. הוא משודך לתיבה חצי אוטומטית, המוכרת מסדרה 3 (SSG - Sequential Sport Gear) עם שליטה מן ההגה. על רקע ההספק הצנוע, קצת מוזר לגלות צמיגים במידות מוגזמות לחלוטין - 235/40 מאחור ו-215/45 מלפנים, עם חישוקי "18.
  בתוך תא הנוסעים אנו רואים קו חדש, אולי מהדורה צעירה למה שהכרנו בסדרה 7. יש כאן שימוש בחומרים קלים כמו אלומיניום, ואופנתיים כמו ניאופרן. סביבת הנהג מתבססת על קורת אלומיניום שמאכלסת את המיתוג המשני, ומחוונים שממוקמים על מוט ההגה. מכונית התצוגה מצוידת גם במערכת ה-I-DRIVE החכמה, שנראתה לראשונה בסדרה 7.

  אז מה היא באמת

  מה שמביא אותנו לשאול האם אכן מדובר ברמז לגבי סדרה 1, או שמא מדובר במשהו גדול ויקר יותר. שהרי לא פעם ראינו את ב.מ.וו עורכת לנו מסע הטעיות ומראה למשל במכונית קופה רמזים לסדרה 7. האם כל ההתעסקות הזו במראה נבדל יותר לכל דגם, לא באה בעצם כדי להכין אותנו להפרדת הקופה והקבריולה מסדרה 3 והפיכתם לקו נפרד, אולי סדרה 4? ומה עם הדמיון הלא מבוטל לסדרה 3 ול-X קופה? אנו מקווים שתשובות, לפחות לחלק מהשאלות, יהיו לנו בתערוכת ז'נבה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ב.מ.וו CS1...
  מראה נבדל אבל מוכר...
  אולי רמז לסדרה 1 הבאה?
  מאפייני עיצוב חדשניים
  ושימוש בחומרים אופנתיים
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים