שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רן גלינקא: לא נהגו איתי ביושר

  גלינקא, שנפסל מלכהן כמנכ"ל קבוע ברשות השידור, מגדיר אותה "אירגון חסר ערכים ונורמות"

  מנכ"ל רשות השידור היוצא, רן גלינקא, הבהיר אתמול כי אינו מצטער על שידור הראיון עם ערפאת בערוץ 1, שהוביל לפסילתו בעיני ראש הממשלה. "אני אולי מצטער על כמה דברים בהתנהלות שלי, ויש לי לקחים, אבל לא בדברים מהותיים. אני שלם עם עצמי כי פעלתי נכון", אומר גלינקא.
  שלשום הודיע אריאל שרון כי הוא מתנגד למינוי גלינקא למנכ"ל קבע ברשות, בהמשך לטענות על העדר פטריוטיות בשידורי הערוץ - ובכך סיים את כהונת גלינקא. "הנימוקים של שרון", מגיב גלינקא, "מאוד לא משכנעים. לא לראש הממשלה ולא לשכתו הם הגוף שצריך לבחון את יעדי רשות השידור ואת התאמתי. יש פה מניעים אחרים".
  גלינקא תקף בחריפות את המוסד אותו ניהל בששת החודשים האחרונים. "נתקלתי באירגון חסר ערכים וחסר נורמות לחלוטין. במוסד כזה עוד לא נתקלתי. לא נהגו איתי ביושר".
  פסילת גלינקא הכניסה את רשות השידור לסחרור מחודש סביב איוש המשרה, והבראתה נראית כעת רחוקה מתמיד. השר הממונה על רשות השידור, רענן כהן, הודיע על כוונתו למנות מנכ"ל זמני לשלושה חודשים מתוך הרשות, עד לבחירת מנכ"ל קבוע. אם לא תהיה הפתעה של הרגע האחרון, צפוי להיבחר לתפקיד מנהל ערוץ 33, יוסף בראל, אולם ברשות מעריכים כי מערכת לחצים חיצונית שמופעלת על השר עשויה לטרפד את המינוי.
  בעמדת המתנה נמצאים שני מועמדים נוספים: מנהל ערוץ 1, יאיר אלוני, והפרשן הצבאי של "מבט", רון בן-ישי. אתמול הודיע השר כהן למועמדים כי בכוונתו לזמנם לפגישה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום אריאל תגר, דובר צה"ל
  גלינקא. אירגון חסר ערכים ונורמות
  צילום אריאל תגר, דובר צה"ל
  לאתר ההטבות
  מומלצים