שתף קטע נבחר

רב סרן אסף אסולין: עמד להתחתן

נהרג ב-9 באפריל בשכם

"אסף היה בחור מדהים, נשמה טובה, בן אדם שעשה רק טוב. אני מאחלת לכל אחת חבר כזה", כך, בעיניים דומעות, הספידה אתמול ענת פוליבודה את חברה אסף אסולין, שנהרג אתמול בשכם.
אסף (30) וענת עמדו להתחתן עוד חמישה חודשים בדיוק. השניים התגוררו במושב אורות ליד קריית מלאכי, ובינתיים בנו את ביתם החדש במושב חצבה שבדרום. "תכננו להקים משפחה עם הרבה ילדים. קיוויתי שכשיוולד לנו ילד, ייצא לו קצת הרעל מהצבא, והוא ישרת בתפקיד קצת פחות קרבי", אמרה ענת. אסף, שהגיע לתפקיד היוקרתי של מפקד פלוגת ההנדסה המוצנחת, היה בתקופה האחרונה במכללה לפיקוד ולמטה. משם הוקפץ ליחידתו בעקבות מבצע "חומת מגן". "אסף התקשר לרס"פ והודיע לו: תכין לי את האפוד והנשק אני בא להילחם. הוא התעקש להילחם כמו כולם", סיפרה ענת.
אחיו של אסף, רונן, משרת עכשיו כחייל מילואים בחטיבת הצנחנים בגזרת טול כרם. "אתמול הגיעו אליי המח"ט והרופא הגדודי וביקשו שאתלווה אליהם. ראיתי בפנים שלהם שמשהו לא טוב קרה. שאלתי אם זה אח שלי, והם אמרו לי שהוא נהרג בשכם", סיפר רונן. אמו של אסף סיפרה כי נהג לתרום ממשכורתו לחיילים נזקקים בפלוגה שלו. את הכסף העביר דרך הפקידה הפלוגתית, כדי שהחיילים לא יידעו שהוא נתן להם את הכסף.
אסף נולד וגדל בתל אביב. הוא למד בגימנסיה העברית ובתיכון ליידי דיוויס. אביו של אסף נהרג כשהיה בגיל 10. הוא הותיר אחריו אם, שנישאה בשנית, שלושה אחים ושתי אחיות. הוא ייטמן מחר בשעה 14:00 בחלקה הצבאית בקריית שאול.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: ידיעות אחרונות
אסף אסולין. תרם בסתר
צילום רפרודוקציה: ידיעות אחרונות
מומלצים