שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יפה ירקוני: "אין לנו מנהיג"

  בראיון לגל"צ, מתחה הזמרת יפה ירקוני ביקורת חריפה על מדיניות הממשלה

  כלת פרס ישראל, הזמרת יפה ירקוני, מתחה הבוקר ביקורת חריפה על מדיניות הממשלה. בראיון נוקב, שקטעים ממנו שודרו ב"מה בוער", תוכניתו של רזי ברקאי בגל"צ, אמרה ירקוני כי היא תומכת בתופעת הסרבנות וכי לדעתה יש להחזיר את כל השטחים שנכבשו בשנת 67' תמורת שלום. ירקוני אמרה עוד: "מדינת ישראל ניצבת בפני תהום וללא הנהגה". לדבריה, אם המצב לא ישתפר, תמליץ לנכדיה לעזוב את הארץ.
  ירקוני, זמרת המלחמות המיתולוגית, גם הביעה את מחאתה על השתמטות החרדים מגיוס: "שיקומו ויילחמו כבר גם כן! מה אני צריכה אותם שישבו וילמדו תורה 24 שעות? מה יצא לי מזה?". ירקוני אמרה כי היא מרגישה שאין למדינה הנהגה: "על מה נלחמים? על שטחים נלחמים? לי חסר בן גוריון, רבין ובגין. אסור שיהיה ראש ממשלה איש צבא. צריך פוליטיקאי חכם. אין לנו מנהיג. אין מי שירגיע את העם". עוד אמרה ירקוני: אנחנו עם שעבר את השואה, איך אנחנו מסוגלים לעשות דברים כאלה?".
  "הייתי מחזירה שטחים", אמרה ירקוני. "אני רוצה ארץ ישראל כמו מונקו, סן רמו. משהו קטן, יפה, שכל העולם יבוא לבקר. לפעמים אני רואה את החדשות - ועוברת מיד לערוץ 8. לראות חי וצומח, איך נחשים חיים ומולידים ילדים. ירקוני סיפרה גם כי אינה יכולה לקרוא ולשמוע חדשות: "אני לא רוצה לשמוע עוד על פיגוע. אני מקבלת את 'הארץ' כל בוקר, רואה את הכותרת בעיתון ומיד זורקת אותו".  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים