שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות
    הערב - טקס "מסך הזהב"
    טקס חלוקת פרסי "מסך הזהב" של השבועון "פנאי פלוס" ייערך הערב בפעם השישית

    טקס חלוקת פרסי "מסך הזהב" יתקיים הערב ב-20:30 באולם הסינרמה בתל-אביב. בטקס, הנערך ביוזמת השבועון "פנאי פלוס", יחולקו פרסים לתוכניות, סדרות ושחקנים נבחרים ב-20 קטגוריות. את הטקס ינחו מוני מושונוב, דובלה גליקמן ואבי קושניר והוא יועבר בשידור חי בטלוויזיה במסגרת "שידורי קשת" בערוץ 2.
    המועמדים לפרסים בקטגוריות השונות נבחרו על-ידי קהל הקוראים של "פנאי פלוס". מבין 494 המועמדים השונים נבחרו לבסוף חמישה מועמדים מובילים בכל קטגוריה, ומבינהם ייבחרו השבוע הזוכים בפרסים. יגאל גלאי, עורך "פנאי פלוס" ויוזם האירוע, הדגיש כי "זהו אירוע הבחירה היחיד בישראל שבו בוחר הקהל את נבחריו הטלוויזיוניים ללא התערבות של וועדות או גופים שיפוטיים".
    אלה המועמדים לפרס "מסך הזהב" בקטגוריות השונות:

    סדרות רכש דרמטיות:

    אלי מקביל; דוסון קריק; תיקים באפילה; הסופרנוס; אי. אר

    סדרות רכש קומיות:

    של מי השורה הזו בכלל?; סקס והעיר הגדולה; דארמה וגרג; חברים; משתגעים מאהבה

    אופרות סבון וטלנובלות:

    צעירים חסרי מנוח; בובה פראית; המתחזה; היפים והאמיצים; ימי חיינו

    סדרות דרמה מקוריות:

    זינזאנה; החבר'ה הטובים; טירונות; פלורנטין; רמת אביב ג'

    סדרות קומיות מקוריות:

    פאזל; ספי; זבנג; שמש; משפחת עזאני

    תוכניות אקטואליה:

    משעל חם; ערב חדש; פגוש את העיתונות; רואים עולם; חמש עם גדי סוקניק

    חדשות:

    אולפן שישי; יומן; מבט (ערוץ 1); חדשות הספורט; החדשות (ערוץ 2)

    תוכניות אירוח:

    חלומות בהקיציס; יאיר לפיד חי בעשר; פרפר לילה; אברהם ויעקב; סוגרים שבוע

    תוכניות בידור וסאטירה:

    ראשון בבידור; דידי T.V; בראבו; רק בישראל; של מי השורה הזאת?

    שעשועונים:

    מי רוצה להיות מיליונר?; מלך הטריוויה; הכספת; בליינדייט; תופסים קו

    מגזינים:

    טעמים; שער 5; פוקוס; ערב טוב עם גיא פינס; ג'וד לאק

    תעודה ותחקיר:

    מסע עולמי עם איל פלד; פספורט; בשידור חוקר; עובדה; גידי גוב הולך לאכול

    תוכניות מקור לילדים ונוער:

    כדור פורח; בחדר של חני; דומינו; קלפים פתוחים; ששטוס;

    סדרות רכש לילדים ונוער:

    תיכון סוויט ואלי; פוקימון; טובות השתיים; טלטאביז; תיכון הלבבות השבורים

    מנחים בתוכניות ילדים ונוער:

    טל מוסרי (ששטוס); חני נחמיאס (בחדר של חני); עודד מנשה (המגנט); מיכל ינאי (שבלול); אפרת רייטן (בלבלב)

    השחקן הטוב ביותר בסידרה דרמטית:

    ברוך דרור (רמת אביב ג'); אקי אבני (טירונות); סמי הורי (פלורנטין); נתי רביץ (כסף קטלני); אלברט אילוז (זינזאנה)

    השחקנית הטובה ביותר בסירה דרמטית:

    אורלי פרל (זינזאנה); איילת זורר (זינזאנה); גלית גיאת (כסף קטלני); גילת אנקורי (רמת אביב ג'); יעל בר זוהר (רמת אביב ג')

    השחקן הטוב ביותר בסידרה קומית:

    ארנון צדוק (משפחת עזאני); צביקה הדר (שמש); אליעד נחום (שמש); אבי קושניר (המופע של אבי קושניר); ספי ריבלין (ספי)

    השחקנית הטובה ביותר בסידרה קומית:

    סנדי בר (זבנג); יונה עטרי (משפחת עזאני); אורלי ויינרמן (שמש); גלית גיאת (שמש)
    גלי עטרי (משפחת עזאני)

    תוכניות תעודה וספיישלים:

    שידורי ליל המילניום (ערוץ 2); תמוז - טקס חלוקת פרסי המוזיקה; טקס בחירת מלכת היופי; האירוויזיון; טקס פרס האוסקר הישראלי

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    כמעט כמו האמי. פסלון "מסך הזהב"
    כמעט כמו באמריקה. מושונוב, קושניר וגליקמן
    לאתר ההטבות
    מומלצים