שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הצעיר שניסה לאנוס ילדה בת 9 נאשם בניסיון רצח
  לפי כתב האישום, אורן דנן (23) הוביל את הילדה לביתו, שם חנק אותה עד שהפסיקה לנשום

  פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (ה') כתב אישום נגד אורן דנן, בן 23 מתל אביב, החשוד שניסה לאנוס לפני כשבועיים ילדה בת תשע, פצע אותה וגלגל אותה בשטיח, עד שהיתה על סף מוות. הפרקליטות מייחסת לו ניסיון רצח, ניסיון אונס, מעשה מגונה, חטיפה, כליאת שווא והשמדת ראיה. בית המשפט המחוזי בתל אביב האריך את מעצרו ב-18 יום.
  על פי כתב האישום, דנן ביקש מהילדה ללטף את גור הכלבים שהחזיקה. לאחר מכן הוא לקח את הגור והחל ללכת לכיוון ביתו בטענה שהוא מעוניין להראות את הגור לחבריו. הילדה האמינה לו והגיעה לביתו, שם הוא נעל וכלא אותה. הנאשם הורה לילדה לשבת על הרצפה ואיים שאם תצעק, "אני אחנוק אותך וארצח אותך". הילדה התחננה שלא יפגע בה וביקשה ללכת לביתה, משום שאמה ממתינה ודואגת לה. הנאשם הבטיח שיחזיר אותה לביתה בתוך חמש דקות. בשלב זה הוא הפשיל את מכנסיו והחל לחבקה. הילדה חיבקה אותו ואמרה "שאלוהים יברך אותו ואת פרנסתו". היא הבטיחה לו שאם ישחררה, היא לא תגלה לאיש את שאירע, כדי להניאו מלהמשיך במעשיו.
  לטענת הפרקליטות, כשהבין הנאשם שהילדה עקבית בהתנגדותה, גמלה בלבו החלטה לרצוח אותה. הוא סתם את פיה בסרט הדבקה, כרך את ידיו סביב צווארה וניסה לחנוק אותה. "אם תצעקי או תדברי מילה אני ארצח אותך", אמר לה.
  אחר כך ניסה הנאשם לחנוק את הילדה באמצעות כריכת חולצה סביב צווארה. היא החלה לפרפר וכעבור דקות איבדה את הכרתה, דם זלג מאפה והיא הפסיקה לנשום. בשלב הזה עטף אותה הצעיר בשטיח, גלגל אותה בתוכו וזרק את השטיח בסמוך לביתו. כשהתברר לו שהמשטרה מחפשת אחר הילדה, הוא שב לביתו, השליך את סרט ההדבקה ושטף את סימני הדם שלה שנותרו על הרצפה. כשעה וחצי לאחר תחילת האירוע אותרה הילדה ופונתה לבית החולים "איכילוב", שם אושפזה במשך ארבעה ימים, כשהיא סובלת בין השאר מבצקת מוחית ומסימני חניקה.
  הפרקליטות טוענת כי "לולא תושייתה של הילדה ושל בת דודתה, שהזעיקה מייד משטרה, של הוריה ושל אנשי המשטרה, האירועים בוודאי היו מסתיימים אחרת". הנאשם הורשע בעבר שש פעמים בעבירות שונות, כולל עבירות מין. הוא השתחרר מבית הסוהר לאחר שריצה מאסר של שנתיים בגין עבירות מין.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים