שתף קטע נבחר

הצעת החוק נגד שידורי פורנו עברה לקריאה שנייה ושלישית

ועדת החינוך אישרה להצבעה את הצעת החוק של ח"כ יגאל ביבי האוסרת על הקרנת שידורי פורנו בערוצי הלווין והכבלים. בין התומכים: עזמי בשארה ואורי אריאל. במקביל נערכה הצבעה על הצעת חוק חליפית: שידורי פורנו רק עם כרטיס חכם

ועדת החינוך של הכנסת אישרה היום (ב') לקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ יגאל ביבי מהמפד"ל, האוסרת כליל הקרנת שידורי פורנו בערוצי הלווין והכבלים.
תשעה חברי כנסת הצביעו בעד ההצעה, מלבד ביבי, ביניהם, עזמי בשארה (בל"ד), אורי אריאל (האיחוד הלאומי), רחמים מלול (ש"ס) ומרינה סולודסקין (עבודה).
הצעת חוק חלופית שהועלתה להצבעה בוועדה, לא התקבלה. שישה חברי כנסת הצביעו בעד הצעתו של ח"כ מיכאל איתן מהליכוד, הקורא להתיר שידורי פורנו במגבלות, כגון שימוש בכרטיס חכם וצפייה רק בשעות הלילה המאוחרות. בעד ההצעה הצביעו, מלבד איתן, חברי הכנסת קולט אביטל (העבודה), ח"כ אליעזר (צ'יטה) כהן (האיחוד הלאומי), אילן גילאון (מרצ), זאב בוים (ליכוד) ואפי אושעיה (העבודה).
במהלך הדיון אמר ח"כ ביבי שמנחם בגין היה מתהפך בקברו אם היה רואה שהליכוד, שנוהג לתמוך בערכי מסורת, מקדם חוק שנועד להביא למיסוד הזנות המצולמת בישראל. לעומתו אמר ח"כ איתן כי "הקואליציה המוזרה של בשארה וש"ס מחזירה אותנו לימים חשוכים נוסח איראן".
הצעת החוק של ביבי תעלה בקרוב להצבעה בקריאה שנייה ושלישית במליאה.
ח"כ איתן אמר כי יציג את הצעת החוק שלו כהסתייגות להצעתו של ביבי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ארכיון
"ימים חשוכים נוסח איראן". ערוץ הפורנו
צילום: ארכיון
מומלצים