שתף קטע נבחר

נפטרה הצעירה שהטיחה עוגה בפני השר ריבלין

גופתה של ארבל גל נמצאה בביתה שבתל אביב. נסיבות המוות אינן ברורות. הלוייה תיערך היום

ארבל גל, הצעירה שהתפרסמה לפני כשנה כאשר הטיחה עוגת קצפת בפניו של שר התקשורת רובי ריבלין, הלכה השבוע לעולמה באורח מסתורי. הלוויתה של גל תיערך היום (ה') ב-16:30 בקיבוץ דליה שבצפון. גופתה של גל נמצאה בדירתה שבתל אביב ונסיבות המוות אינן ידועות. אין חשד למעשים פלילים.
דוד פז, מזכיר קיבוץ דליה, אמר ל-ynet: "גל הייתה ילדה מאוד מיוחדת ורגישה עם דרך אישית משלה שבה הלכה עד הסוף. היא ויתרה על גיוס לצה"ל מטעמי מצפון והלכה לעשות שירות לאומי. לא היו לה שונאים או אוייבים, ואני מקווה וביקשתי מהמשטרה שיסיימו את החקירה מהר כדי להבין מה הביא למותה המיסתורי. הפרסום שלה סביב כל האירוע של הקצפת הפך להיות משהו שיצא מהקשרו. כולם זוכרים אותה בגלל הקצפת אבל מאחורי זה עמדו דעות מוצקות ואמונה בצידקת הדרך. אנחנו המומים בקיבוץ וטרם התאוששנו ממותה המפתיע".
גל הורשעה לפני חודשים אחדים בבית משפט השלום בירושלים בקשירת קשר לביצוע פשע ותקיפת עובד ציבור. זאת בגין זריקת עוגת הקצפת.
היא הגיעה יחד עם כמה מחבריה בקבוצת התקשורת אינדימדיה לכנסת, בעת דיוני ועדת הכלכלה בתיקון לחוק הבזק.
הנאשמים נכנסו לכנסת לאחר שקיבלו אישור כניסה מטעם ח"כ נעמי חזן, מבלי שגילו לה את מטרת בואם האמיתית, והתמקמו באולם ההמתנה שם שהו באותה שעה צוותי תקשורת רבים.
כאשר יצא השר ריבלין מהדיונים, ולעיני המצלמות, הגיחה ארבל לעבר השר במהירות, הטיחה בפניו את העוגה ונמלטה מהמקום. לאחר מכן היא הסבירה את מעשיה ברצון להעלות לתודעת התקשורת והציבור את הנושאים הבעייתים הקשורים בחוק הבזק.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים