שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אפשר להירגע: שיר השנה הוא "דרכנו"

  הנה הזוכים ועשרת המקומות הראשונים במצעדים השנתיים של רשת ג' וגל"צ

  לא היו הפתעות גדולות במצעדים השנתיים של רשת ג' וגלי צהל. "דרכנו" של יזהר אשדות ויעקלה רוטבליט, בביצוע המחודש של שרית וינו-אלעד וחני פירסטנברג, הוא, כצפוי, שיר השנה. שרית חדד זכתה בשני המצעדים כזמרת השנה ואתניקס הוכתרו ל"להקת השנה". ברשת ג' זכה שלמה ארצי בתואר זמר השנה ובגל"צ היה זה מוקי. ברשת ג' הוכתר מוקי ל"תגלית השנה" ודניאל סלומון זכה בתואר זה בגל"צ.
  עשרת הגדולים של רשת ג' כוללת את "נדליק ביחד נר" של שירת חדד (מקום שני), "מלנכוליה אהובתי" של חמי רודנר (מקום שלישי), "מדברים על שלום" של מוקי (מקום רביעי), "שלכת" של עמיר בניון (מקום חמישי), "על-פי תנועת הרכבות" של שלמה ארצי (מקום שישי), "בוכה אל הקירות" של דייויד ברוזה (מקום שביעי), "הרי את מקודשת לי" של שלומי שבת (מקום שמיני), "שיר עצוב" של אביב גפן (מקום תשיעי) ו"רנה" של אריאל הורביץ חתם את העשירייה הראשונה.
  עשרת הגדולים של גל"ץ כוללת את "מדברים על שלום" של מוקי (מקום שני), "שיר עצוב" של אביב גפן (מקום שלישי), "רנה" של אריאל הורביץ (מקום רביעי), "מלנכוליה אהובתי" של חמי רודנר (מקום חמישי), "שלכת" של עמיר בניון (מקום שישי), "אימפריות נופלות לאט" שכתבו דן תורן ומבצע חמי רודנר (מקום שביעי); "בוכה אל הקירות" (מקום שמיני), "על-פי תנועת הרכבות" (מקום תשיעי) ו"ילדה סוכר" של מוקי היה זה שסגר את העשירייה הראשונה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דרכנו. שיר השנה
  מוקי. זמר השנה של גל"צ
  צילום : ערוץ 1
  שרית חדד. זמרת השנה
  צילום : ערוץ 1
  צילום: ארכיון
  אתניקס. להקת השנה
  צילום: ארכיון
  שלמה ארצי. זמר השנה
  לאתר ההטבות
  מומלצים