שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הזמר מוקי: ערוץ 1 צינזר אותי
  הערוץ קיצץ התבטאות בעלת אופי פוליטי שהשמיע הזמר במופע "שרים לך נתניה" ששודר שלשום. ערוץ 1: "אין מקום בתוכניות כאלה לנאומים פוליטיים". מוקי: משטרת המחשבות חוגגת"

  התבטאות בעלת אופי פוליטי שהשמיע הזמר מוקי במופע "שרים לך נתניה", אירוע הזדהות עם תושבי נתניה שנערך לפני חודשיים, צונזרה על-ידי ערוץ 1 ולא נכללה בשידור המופע שלשום בערב.
  מוקי ביצע במופע את להיטו "כולם מדברים על שלום", ובמהלכו אמר: "אנחנו מסרבים להיות אויבים של עם אחר בגלל פוליטיקאים שלוקחים אותנו לשם". "הקהל הגיב במחיאות כפיים", אומר מוקי, "ומישהו בערוץ 1, באכזריות ובחוסר מקצועיות, חתך את הקטע. הורידו 30 שניות מהשיר, ואני לא מבין למה".
  המופע "שרים לך נתניה" נערך בחודש יולי ליד מלון "פארק" בנתניה, והופיעו בו גם עברי לידר, סקסטה, חמי רודנר, ירמי
  קפלן, אריאל זילבר, שלומית אהרון וייבגני שפובלוב, שרי ועוזי פוקס. המופע צולם על-ידי ערוץ 1 ושודר במוצאי שבת.
  יצחק זוננשיין, מנהל מחלקת הבידור בערוץ 1: "מוקי ביצע שיר במופע וגם נשא נאום פוליטי. בעריכת השיר התמקדנו בשיר ולא בפוליטיקה. השיר שודר במלואו, הנאום הפוליטי לא, כי הוא לא מתאים למופע בידור מסוג זה. בתוכניות בידור אין נאומים, רק שירים. יש לנו מסגרות אחרות ומכובדות להתבטאויות פוליטיות".
  מוקי, בתגובה: "אני חסר מילים. זה לא היה נאום פוליטי. הטימטום חוגג. האטימות, הצביעות, השמרנות, הצנזורה, משטרת המחשבות - כולם חוגגים, רק לא בני האדם".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים