שתף קטע נבחר

פדופיל שוחרר ממאסר והורשע במעשה מגונה ובחטיפת ילדה

אורן דנן הורשע בכך שחודש לאחר ששוחרר ממאסר בגין עבירות מין, ביצע מעשה מגונה בילדה בת 10, חנק אותה וגילגל אותה בשטיח אותו השליך מחלון הדירה

בית המשפט המחוזי בת"א הרשיע היום (א') את אורן דנן בן 23 מתל-אביב בחטיפתה של ילדה בת 10 לפני כחצי שנה בדרום העיר. הוא הורשע גם בגרימת חבלה בכוונה מחמירה ובמעשה מגונה. הוא הודה במעשיו במסגרת עסקת טיעון.
האירוע התרחש במאי 2002, חודש לאחר שחרורו ממאסר בן שנתיים בגין עבירות מין, ראה דנן ברחוב שתי ילדות בנות 10 ו-11. כל אחת מהן החזיקה גור כלבים. הוא ביקש מאחת מהן רשות ללטף את הכלב, ווידא שאין בסביבה אדם מבוגר. הוא לקח מהילדה את הגור, והחל ללכת איתו לדירתו. הילדה הלכה אחריו ונכנסה לדירתו כדי להחזיר את הכלב לרשותה. דנן ביצע בה מעשה מגונה, חנק אותה, וגרם לה לאיבוד ההכרה.
דנן הבין כי חברתה של הילדה מחפשת אחריה, וכיוון שהוא מוכר למשטרה- הסיק כי במהרה יגיעו כוחות המשטרה לחפשו. הוא גלגל את הילדה חסרת ההכרה בשטיח, אותו השליך מחוץ לבניין בו הוא מתגורר. אחותו, שמתגוררת בבניין אף היא, שמעה כי נעלמה ילדה בסביבה, והבינה כי מדובר במעשיו של אחיה. היא החלה מיד בחיפושים אחריו, ומצאה את הילדה מגולגלת בשטיח.
הצדדים לא הגיעו להסכמה בנוגע לעונש, והתביעה מתכוונת לבקש עונש של למעלה מ-20 שנות מאסר. במהלך חקירתו במשטרה אמר דנן, כי הוא לא שולט במעשיו כשהוא רואה ילדות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'רמי פלדמן
אורן דנן. הורשע בשנית
צילום: ג'רמי פלדמן
צילום: טל כהן
הילדה שנחטפה
צילום: טל כהן
מומלצים