שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ניסים נאסר הורשע בריגול לחיזבאללה
  נאסר, אזרח ישראלי שעלה מלבנון, הורשע על-פי הודאתו במגע עם סוכן זר ובהעברת מידע לאויב בכוונה לפגוע בביטחון המדינה. במסגרת עסקת טיעון ייגזרו עליו 6 שנות מאסר

  ניסים נאסר, שהואשם בריגול לחיזבאללה, הורשע הבוקר (יום ה') בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. במסגרת עסקת טיעון עם הפרקליטות ייגזרו עליו שש שנות מאסר בפועל.
  נאסר, תושב חולון שעלה לארץ מלבנון לפני 20 שנה, הורשע על-פי הודאתו במגע עם סוכן זר ובמסירת מידע לאויב במטרה לפגוע בביטחון המדינה.
  מכתב האישום עלה כי דרך אחיו, המתגורר בלבנון, יצר נאסר קשר עם פעיל חיזבאללה, שגייס אותו לרגל למען הארגון. נאסר העביר לחיזבאללה מידע אודות חיסולים שמתכננת ישראל לבצע בלבנון ובשטחים, ואף התבקש למסור מידע אודות קרוב משפחתו, בכיר במערכת הביטחון.
  התובעת הכללית, דבורה חן, נימקה את ההחלטה להגיע לעסקת הטיעון: "העונש שנקבע עומד במתחם הסבירות של פסיקת בית המשפט העליון בעבירות אלו. אחד השיקולים העיקריים שעמדו לפנינו הוא היתרון בכך נחסוך את הבאתם של אנשי מערכת הביטחון להעיד בבית המשפט. סברנו שמוטב שהם יעסקו בסיכול הפיגוע הבא ובחקירת המחבלים שנעצרו אתמול ושלשום, גם אם זה גורם לוויתור על מיצוי הדין עם הנאשם".
  בית המשפט עדיין לא גזר את דינו של נאסר. בדיון ביקש נאסר את רחמיו של בית המשפט, מכיוון שהוא נשוי ואב לשני ילדים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ג'רמי פלדמן
  ניסים נאסר. מידע לחיזבאללה
  צילום: ג'רמי פלדמן
  מומלצים