שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאזדה מצטרפת למשחק

  ה-Washu של מאזדה היא לא סתם עוד מכונית תצוגה, אבל היא דומה מאוד לכל השאר. וכן, שוב מדובר בקרוס-אובר

  "ה-Washu מייצגת דור חדש של כלי-רכב" דואגים אנשי מאזדה לספר, תוך שהם לועסים את המנטרה השחוקה ביותר בתערוכת הרכב בדטרויט. ולמה ה-Washu מייצגת דור חדש של כלי-רכב? כי ה-Washu, על ששת מקומות הישיבה שבה והמראה הספורטיבי, מבטלת את הגבולות הקיימים בין מכונית ספורט ומוביל נוסעים. אתם יודעים, ממש כמו כל שאר דגמי הקרוס-אובר שהציגו היצרנים השונים.
  משמעות השם Washu הוא "כנף נשר" ולדברי היפנים זכתה המכונית לשם זה בשל המראה שלה, שדומה לנשר שדואה באוויר. בנקודה זו כדאי לציין כי לא ברור כיצד נראים הנשרים ביפן, אבל ספק אם הם דומים למכונית. בכל מקרה, המאפיין הקרוב ביותר לנשר הן אולי דלתות הצד הייחודיות שנפתחות החוצה ומחליקות אחורה. בצורה זה מייצרות הדלתות הייחודיות פתח מרשים ברוחב של 110 ס"מ.
  ואם כבר עסקנו במידות, הרי שה-Washu מציעה מידות מרשימות למדי, במיוחד אם מתייחסים לבסיס הגלגלים של 320 ס"מ. זה, גם ביחס לממד אורך כללי של 483 ס"מ, מרשים למדי. אל אלה מצטרפים ממד רוחב של 185 ס"מ וממד גובה של 157 ס"מ, המבטיחים מרחב פנים מספק. גם הגג, שנפתח חשמלית בחלקו האחורי, מבטיח מרחב חיוני.
  אגב, בהתאם למיטב מסורת הרב-שימושיות, מציע ה-Washu מגוון אפשרויות לסידור המושבים. רצפה שטוחה ושורת מושבים חשמלית מאפשרים גישה נוחה לשורת המושבים השלישית, הגדלת נפח המטען או כל אפשרות אחרת שעולה בדעתכם.
  על ההנעה של "כנף הנשר" אחראי מנוע V6 בנפח 3.5 ליטר המייצר הספק מרבי של 245 כ"ס ומומנט מרבי של 29 קג"מ. במאזדה לא מציינים נתוני ביצועים, אבל בהחלט מבהירים שזה לא העניין כאן.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מאזדה Washu...
  דומה לנשר?
  כרגיל, יש מגוון אפשרויות לסידור מושבים
  ולא מעט טכנולוגיה
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים