שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בנו של הרב עובדיה הוכה לאחר שהחליף מנעול למקווה
  תלמידי ישיבת "תפארת רבנים" הגיעו לביתו של הרב אברהם יוסף, הרב הראשי של חולון, לאחר שרבם זעם על שהחליף את המנעול. המשטרה הוזעקה למקום, אולם הרב סירב להגיש תלונה. רב הישיבה הוקיע את המעשה והבטיח לחוקרו

  הרב אברהם יוסף, הרב הראשי של חולון ובנו של הרב עובדיה, הוכה על-ידי בחורי ישיבה אך סירב להתלונן במשטרה. כך מדווחים מקורבי הרב.
  לדברי המקורבים, הגיעו אמש (ד') תלמידי ישיבת "תפארת בנים" בחולון לביתו של הרב, והיכו אותו. זאת בעקבות סכסוך השורר בינו לבין רבם, הרב יוסף מוגרבי משכונת קריית-שרת בחולון.
  מקורבי רב מוגרבי טוענים כי תלמידיו זעמו על הרב אברהם יוסף, לאחר שנטען כי החליף את מנעול המקווה בו נוהג הרב מוגרבי לטבול, כדי שלא יוכל להיכנס אליו. מדובר במקווה נשים בעיר, אשר בצמוד אליו ישנו בור נוסף, שבו נוהגים מספר רבנים לטבול.
  התלמידים, ששמעו מרבם כי המנעול הוחלף, הגיעו לבית הרב אברהם יוסף, וכשהוויכוח התלהט - היכו אותו נמרצות. כוח משטרה הוזעק למקום, אך הרב סירב להגיש תלונה. הוא נשלח לבדיקות רפואיות.
  מקורביו של הרב מוגרבי מסרו כי הם מוקיעים את ההתקפה האלימה נגד הרב יוסף. לדברם, הרב מוגרבי יבדוק באופן אישי את האירועים, ו"יטפל" במעורבים במעשה.
  את תגובתו של הרב אברהם יוסף לא ניתן היה להשיג. דובר ש"ס, איציק סודרי, המשמש בפועל גם כדובר ביתו של הרב עובדיה יוסף, סירב להתייחס לפרשה, או להשיב מדוע לא הוגשה תלונה למשטרה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים