שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פרארי 360, ועוד קצת
  יצרנית מכוניות הספורט האיטלקית מציגה גרסת מירוצים חוקית לכביש של ה-360 מודנה המוכרת. השם בתרגום חופשי: 360 אתגר לרחוב

  זמן קצר לפני תערוכת ז'נבה חושפת פרארי גרסה נוספת ל-360 מודנה המוכרת. הפעם מדובר בגרסת מירוצים חוקית לכביש העונה לשם Challenge Stradale, ומיועדת לנהגים המעוניינים לקבל מעט יותר. שמה של המכונית נגזר מליגת מירוצי פרארי (Ferrari Challenge) והמילה רחוב באיטלקית (Stradale). אולם למרות השם המבטיח, סביר להניח שלהתגלגל עם מכונית כזו לרחוב לא יהיה עניין פשוט. זאת בעיקר בשל מחירה של המכונית החדשה, שצפוי להיות גבוה ב-25% ממודנה "פשוטה".
  אז מה בכל יהיה לנו שם? בפרארי לא מפרסמים פרטים רשמיים, אולם השמועות מספרות כי המכונית החדשה צפויה להיות קלה ממודנה מקבילה בלא פחות מ-100 ק"ג - תוצאה של דלתות עשויות סיבי פחם, פגושים שונים ומושבי מירוץ מעודכנים. באותו עניין, חלונות חשמל יוצעו כאופציה.
  בנוסף יוחלפו החישוקים המקוריים בחישוקי "19 ייחודיים לסדרת ה-Challenge, מערכת הפליטה תשודרג, המרכב יונמך והמתלים יכוילו מחדש. גם מערכת הבלימה תטופל, עם דיסקים מוגדלים מסדרת ה-Challenge. תיבת ההילוכים הסטנדרטית תהיה סיקוונסיאלית, עם תוכנה משופרת להחלפת הילוכים מהירה יותר. אגב, למרות כל השינויים יחידת הכוח תישאר זהה - V8 בנפח 3.6 ליטר המייצר 400 כ"ס ו-38 קג"מ.
  בכל מקרה, כדי לוודא שהסביבה תזהה שמדובר במכונית שעלתה לבעליה 25% יותר, כוללת ה-Challenge Stradale צביעת מירוצים מזוהה בדמות פס לבן לאורך המכונית.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים