שתף קטע נבחר

תרמו אפודים קרמיים ליחידה בה שירת ונפצע בנם

רועי נבו נפצע במבצע "חומת מגן" והשתחרר מצה"ל. הוריו תרמו עשרות אפודים ממוגני ירי לסיירת הצנחנים, בה שירת. "החבר'ה שומרים איתו על קשר וביקשנו לתרום להם את האפודים", סיפרה אמו

הוריו של רועי נבו, חייל בסיירת הצנחנים, שנפצע במהלך שירותו במבצע "חומת מגן" והשתחרר מצה"ל רכשו באחרונה עשרות אפודי מגן קרמיים עבור הפלוגה בה שירת בנם. בימים האחרונים הגיע המשלוח הראשון של אפודי המגן הקרמיים לסיירת הצנחנים.
רועי נפצע במהלך הלחימה בשומרון במבצע "חומת מגן". הוריו דפנה ושלמה נבו החליטו לתרום לפלוגתו עשרות אפודים קרמיים בשל המחסור המתמשך בצה"ל באפודים מסוג זה.
בני הזוג רתמו לטובת הרעיון כמה תורמים נוספים וביחד הצליחו לגייס תרומות בגובה של כמה מאות אלפי שקלים. את התרומות העבירו ההורים לקרן לב"י וזו רכשה את האפודים הקרמיים, בעלות של כ-1,500 ש"ח האחד, והחלה להעביר אותם לפלוגה. "החבר'ה של רועי מפלוגת הסיור של חטיבת הצנחנים שומרים איתו על קשר גם לאחר שיחרורו", אמרה דפנה נבו. "לכן גם ביקשנו לתרום את האפודים הראשונים לפלוגה". התרומה שגוייסה על ידי משפחת נבו נחשבת לייחודית אולם במהלך שנת 2002 העבירה קרן לב"י כארבעה מיליון שקלים לצה"ל עבור רכישת אפודים קרמיים מתרומות שנתקבלו בארץ ובחו"ל.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום דו צ
צנחנים באימון. ארכיון
צילום דו צ
מומלצים