שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כתב אישום נגד אנס סדרתי בדרום
  אהרון אליהו, על פי כתב האישום נגדו, חזר שוב ושוב על "השיטה": הוא היה מציע טרמפ לצעירות, ואז סוטה מהדרך לשביל מבודד ואונס אותן. אבל זה נגמר אחרי שלוש פעמים: אחת הצעירות שיננה את מספר הרכב והביאה ללכידתו

  במהלך 12 יום, חטף אהרון אליהו, תושב ראשון לציון בן 45, שלוש נשים אותן אסף אותן כטרמפיסטיות ואנס אותן. הוא נתפס לאחר שהאחרונה שיננה את מספר רכבו והביאה ללכידתו. על אף שנמצאה התאמת DNA מובהקת, אליהו מכחיש שביצע את סדרת מעשי האונס.
  בכתב אישום מפורט וקשה שהוגש היום (ה') על ידי פרקליטות מחוז דרום נגד האנס לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, עולה כי שלושת מקרי האונס שביצע אליהו נעשו באופן כמעט זהה.
  מכתב האישום עולה כי בתחילת חודש ינואר, אסף אליהו צעירה במכוניתו, לכיוון דרום. בשלב מסויים בדרך, בסמוך לקרית מלאכי, פנה לכיוון חורשה, עצר את רכבו, נעל את הדלתות, והודיע לטרמפיסטית המבוהלת על כוונתיו לקיים עימה יחסי מין. היא שלפה את הטלפון הנייד שברשותה בכדי להזעיק עזרה, אך הוא חטף אותו מידה, חבט בראשה ואיים :"תזהרי לעשות שטויות". לאחר מכן אנס אותה באכזריות.
  תשעה ימים לאחר מכן, נכתב בכתב האישום, אסף אליהו לרכבו טרמפיסטית נוספת, הפעם הקורבן היתה קטינה בת 17, מצומת ראם. בשלב מסויים פנה אליהו לדרך עפר. הנערה הבינה כי משהו אינו כשורה, ניסתה לצאת מהרכב, אולם הוא אחז בה בחוזקה ביצע מה מעשה סדום ואנס אותה. לאחר שבא על סיפוקו, הסיע אותה עד לתחנת אוטובוס הסמוכה ונמלט מהמקום.
  שלושה ימים לאחר מכן, אסף אליהו בחורה נוספת, והפעם מצומת ביל"ו לכיוון דרום. גם הפעם פנה במהלך הנסיעה לשביל עפר והחל לכפות את עצמו על הצעירה, שזעקה לעזרה וניסתה להימלט, אולם הוא אנס אותה ושוב השאיר אותה לא הרחק ונמלט.
  בבקשה למעצר עד תום ההליכים טענה סגנית פרקליטת מחוז דרום, עורכת הדין לילך וגנר, כי ישנן ראיות לרוב נגד אליהו, הכוללות זיהויו במסדר חי וממצאים מזירות הארוע, כגון חלק מרכבו. עוד ציינה עו"ד וגנר כי לנאשם יש 36 רישומים פליליים - בהם הרשעה קודמת בגין עבירות אינוס וחטיפה לשם עבירת מין ואיומים, בגינם ריצה עונש של ארבע שנים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים