שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כרמיאל: בני הזוג התחבקו - והתאבדו
  מרים ושמשון קנר, בני זוג בשנות הארבעים לחייהם, נמצאו אתמול בדירתם כשהם ללא רוח חיים. המשטרה מעריכה כי השניים ביצעו התאבדות משותפת לאחר שמצבם הכלכלי הדרדר

  חשד להתאבדות כפולה בכרמיאל, בעקבות מצב כלכלי קשה: בני זוג תושבי העיר, מרים קנר, בת 46 ובעלה שמשון, בן 47, נמצאו אתמול בצהריים (שבת) שרועים מתים וחבוקים במיטתם לאחר שהתאבדו בירי.
  השניים נמצאו על ידי חתנם, ואמש נמסר מהמשטרה כי מהחקירה עולה כי מימשו התאבדות משותפת, לאור קשיים כלכליים אליהם נקלעו לאחרונה. מחקירת המוות עולה כי הבעל, שמשון קנר, ירה באשתו מרים ברקתה, באמצעות אקדח שהחזיק ברשיון, ולאחר מכן התאבד בירי, כשהוא מחבק אותה. ככל הנראה לא מדובר ברצח והתאבדות, אלא במעשה ששני בני הזוג החליטו עליו מראש.
  לבני הזוג קנר ארבעה ילדים בגילאי 15-25, ששהו בבית באותה שעה. "מדובר בבית דו-קומתי. הילדים שהו בחדריהם, ולטענתם שמעו לפתע רעש של חבטה עמומה", סיפר מפקד תחנת המשטרה בכרמיאל, סנ"צ מוקי זמברג. דקות ספורות לאחר מכן ירד חתנם של בני הזוג לחדר ושמע קולות רמים של רדיו או טלוויזיה. הוא פתח את דלת החדר והזדעזע לראות את בני הזוג מתבוססים בדמם.
  שכנים המתגוררים בסמוך סיפרו כי מדובר בזוג מוכר ואהוד בעיר. לדבריהם, מעולם לא היו בני הזוג קנר מעורבים בתקריות של אלימות במשפחה.
  חנות הצילום הנמצאת בבעלות המשפחה ממוקמת במרכז כרמיאל, ונקלעה לקשיים כספיים כמו חנויות רבות אחרות באזור. מרים ושמשון החליטו ככל הנראה, כי אינם יכולים עוד להתמודד עם מצבם הכלכלי המדרדר. בחדר השינה הקטן בבית, הם שמו קץ לחייהם.
  בחודשים האחרונים, על רקע המצב הכלכלי הקשה בישראל, אירעו כמה וכמה מקרי התאבדות. בחיפה התאבד בחודש נובמבר מובטל מול בני משפחתו, לאחר שלא היה יכול לשאת עוד את מצבו.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום רפרודוקציה: יריב כץ
  מרים קנר. המצב הכלכלי החמיר
  צילום רפרודוקציה: יריב כץ
  צילום רפרודוקציה: יריב כץ
  שמשון קנר. ירה במרים והתאבד
  צילום רפרודוקציה: יריב כץ
  צילום: יריב כץ
  הבית בכרמיאל שבו אירעה ההתאבדות הכפולה
  צילום: יריב כץ
  מומלצים