שתף קטע נבחר

שמוליק קראוס נהג עם רישיון שפג תוקפו לפני 17 שנה

כתב אישום הוגש נגד הזמר שנתפס בעקבות מידע מודיעיני. המשטרה: לקראוס 12 הרשעות קודמות והוא והוא ביצע בשנים האחרונות שלוש תאונות דרכים

כתב אישום הוגש היום (א') נגד הזמר שמוליק קראוס לאחר שנעצר הבוקר ברחוב הרברט סמואל בתל אביב, כשהוא נוהג עם רישיון שפג תוקפו ב-1986.
מכתב האישום עולה כי בשעות הבוקר נהג קראוס ברכב מסוג "סובארו" לכל אורך רחוב הירקון עד רחוב הרברט סמואל, שם, סמוך ליפו נעצר על ידי השוטרים שעקבו אחריו. בכתב האישום נרשם כי "קראוס נהג ברכב למרות שאינו מסוגל לנהוג בביטחון סביר מחמת מצב נפשי לקוי, זאת לאחר שלקח כדורי הרגעה".
מכתב האישום עולה גם כי לפני שבועיים וחצי נידון קראוס לעונש של פסילה מלהחזיק רישיון נהיגה לתקופה של שנתיים בפועל. על קראוס נגזר מעצר על תנאי למשך שלושה חודשים בגין העבירות אשר מיוחסות לו כעת.
בנוסף עולה מכתב האישום, כי לקראוס 12 הרשעות קודמות, שרובן בגין נהיגה ללא רשיונות, אולם למרות זאת, הוא ביצע במהלך השנים האחרונות שלוש תאונות דרכים, האחרונה שבהם בחודש דצמבר 2002, זאת לאחר שנהג ללא רשיון נהיגה בתוקף משנת 1986.
מהבקשה להארכת מעצר עד תום ההליכים עולה כי קראוס סובל מבעיות רפואיות, משתמש בכדורים ומתאשפז בבית החולים אברבאנל, ולמרות זאת, הוא מעז לעלות על רכב ולנהוג.
גם לפני הנסיעה הבוקר, נטל כדורים שגרמו לו לחוסר יציבות ושליטה בגוף, התנהגות רדומה ותגובות איטיות, ובכך היווה קראוס סכנה ממשית לנהגים והולכי הרגל שהיו בסביבתו.
קראוס, שהגיע לבית המשפט מלווה בבנו, שתקף את העיתונאים והצלמים הרבים שהגיעו למקום. השופט ויטלסון דחה את הקראת כתב האישום למחר, זאת מאחר שקראוס לא היה מיוצג בידי עורך דין. עד אז ישהה קראוס במעצר באבו-כביר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נעצר. שמוליק קראוס
אילוסטרציה
מומלצים