שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  נעצר אחד האסירים שנמלטו ממחנה "עופר"

  חיילי צה"ל לכדו באל חאדר פעיל פתח מבית לחם שנמלט ביום שני ממחנה "עופר" עם עוד שלושה אסירים ביטחוניים. בצה"ל מעריכים כי שלושת הפלסטינים האחרים נמלטו לכיוון רמאללה

  כוח צה"ל שפעל בכפר אל-חאדר הסמוך לבית לחם עצר הבוקר (יום ה') את חאלד שנייטה, אחד מארבעת האסירים הביטחוניים שנמלטו ביום שני ממחנה המעצר הצבאי "עופר".
  שנייטה, פעיל פתח מבית לחם, נעצר בביתו של פלסטיני שהסתיר אותו. בצה"ל מעריכים כי שלושת הפלסטינים האחרים נמלטו לכיוון רמאללה. כוחות צה"ל ממשיכים לחפש אחר המבוקשים: איאד חליפה, אמג'אד דיק, מהכפר נעמה, ומחמוד עלאוונה מהכפר ג'בעה ליד ג'נין.
  ארבעת האסירים הביטחוניים נמלטו דרך מנהרה שחפרו מתחת לחומות הבטון המקיפות את הכלא. ארגון הג'יהאד האיסלאמי הודיע לאחר שהארבעה נמלטו כי האסירים הגיעו ל"מקום מבטחים".
  מקרה הבריחה שהיה השבוע הוא השני מאז תחילת השנה מאותו מחנה. בפעם הקודמת, נמלטו בחודש ינואר שני אסירים, איש תנזים ואיש ג'יהאד, לאחר שחתכו את גדר הכלא. השניים לא נתפסו עד היום.
  לאחר הבריחה הוחלט בפיקוד המרכז על הקמת חומת בטון סביב הכלא. ואולם, ארבעת האסירים הצליחו לחפור השבוע מנהרה מתחת לחומה ונמלטו.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים