שתף קטע נבחר

מיאו, פוליטיקה: זאב רווח מצטרף לשלומי עוז בר"ג

המועמד החדש ברשימה שמריץ שלומי עוז בסניף הליכוד ברמת גן הוא לא אחר מאשר השחקן זאב רווח. רווח ישובץ ככל הנראה במקום השלישי ברשימה שמתמודדת בבחירות המקומיות. "אני בור ועם הארץ בכל הקומבינות, אבל אני יכול לתרום", הוא אומר

ימשיך כבודו לפוליטיקה: הקרב על ראשות עיריית רמת-גן הופך סופית למלחמת עולם בניחוח בורקס, עם הצטרפותו של השחקן וחבר סניף הליכוד זאב רווח למערכה. רווח ישובץ ככל הנראה במקום השלישי ברשימה שבשליטת עו"ד כרמל שאמה ושלומי עוז, כך מדווח היום (ב') "ידיעות אחרונות".
שבועיים אחרי שישראל זינגר, מנהל בית הספר התיכון היוקרתי "בליך", התפקד לסניף הליכוד ברמת-גן והודיע כי יתמודד מול הבוס שלו, ראש העיר המכהן צבי בר, מקבלת קבוצת שאמה-עוז חיזוק משמעותי: כוכב סרטי הבורקס ("צ'ארלי וחצי", "המובטל בטיטו", "חגיגה בסנוקר") והלהיט הבימתי "סאלח שבתי".
רווח, המתגורר בעיר ב-13 השנים האחרונות, אומר שמאז ומעולם היה מזוהה עם תנועת הליכוד. "מאז שנולדתי אני איש ליכוד", סיפר אתמול. "ההורים שלי קראו לי על שם זאב ז'בוטינסקי, ותמיד הייתי מזוהה עם המפלגה. אני חושב שאני יכול לתרום לפוליטיקה".
רווח, שמדגיש כי הוא "בור ועם הארץ בכל הקומבינות הפוליטיות", הצטרף בשנה האחרונה לסניף הליכוד ברמת-גן, כחבר מטעם קבוצת "הדרורים" של שלומי עוז – שיחד עם קבוצתו של שאמה השלימה את ההשתלטות על הסניף כשגברה על קבוצתו של בר.

לא הרתיעו אותך הפרסומים על סניף הליכוד ברמת-גן?

"איזה פרסומים? מה קרה שם? תגיד לי אתה. אין שום קביעה של בית משפט. אני גר בעיר הזאת ורוצה לתרום את הידע שלי בענייני תרבות וזהו זה. אני אשמח לעשות זאת במסגרת התנועה שאני חבר בה. הקבוצה הזאת הוכיחה את עצמה, ואני חושב שהם עשו את זה בצורה יפה מאוד".

איך הגעת לשם?

"אני מכיר את שלומי עוז למעלה מ-30 שנה, ומתוקף ההיכרות האישית שלי אני מתחבר אליו ותומך בו במאה אחוז. הציבור לא יודע כמה הוא ער לעניינים חברתיים וכמה שהוא עוזר לאנשים. אם ישנם דברים שנשפט בעבורם – את זה באמת אני לא יודע. אבל אני מכיר אותו ברובד האישי, הוא אדם חם, שמסייע לעשרות עמותות וגם אני עוסק בזה".
רווח מגלה כי במהלך הבחירות האחרונות לכנסת ניהל רומן קצר עם מפלגת "עם אחד". "בבחירות האחרונות היה לי משא ומתן גם עם עמיר פרץ. אני מעריץ אותו בענייני חברה, אבל מבחינה פוליטית אני לא יכול להיות מזוהה אתו. זאת הסיבה שברגע האחרון לא נכנסתי לרשימה שלו".
רווח אומר כי הוא נכנס לפוליטיקה אך ורק כדי להשפיע בענייני התרבות והחינוך. "אני רוצה להחזיק את תיק התרבות בעירייה. הרתיח אותי כששמעתי ש'בית צבי' כבר לא ברמת-גן. אני בוגר המחזור הראשון בבית הספר, ואני חושב שהוא נתן צבע תרבותי נפלא לעיר הזאת ויכול היה לתת גם בעתיד. אני רוצה לעשות דברים ולטפח את הנוער בשכונות".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רווח. "אני מתחבר אל עוז במאה אחוז"
צילום: שאול גולן
עוז. חבר חדש
צילום: שאול גולן
מומלצים