שתף קטע נבחר

המשטרה מחפשת נהג שהסיע את דנה בנט

נהג מונית סיפר שהסיע את הנערה הנעדרת לקריית גת - וראה אותה עולה למכונית פיז'ו 106 כחולה. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור נהג הפיז'ו

התפתחות בפרשת היעלמותה של הצעירה דנה בנט: המשטרה ביקשה אמש (שבת) את עזרת הציבור באיתור נהג מכונית מסוג פיז'ו מדגם 106 בצבע כחול כהה. לפי עדות שנמסרה למשטרה, נראה נהג הפיז'ו מעלה את בנט למכוניתו בשבת שעברה, יומיים לאחר שהצעירה נעלמה.

 

נהג מונית הטוען שהסיע את בנט לקריית גת, סיפר בחקירתו במשטרה השבוע כי ראה אותה עולה למכונית הפיז'ו בכניסה לקריית גת. המשטרה לא יודעת בוודאות האם מדובר אכן בבנט או בנערה דומה לה, אולם עדותו של נהג המונית מהדרום נלקחת ברצינות, ובמשטרה תולים תקווה באיתור נהג הפיז'ו.

 

החיפושים אחרי בנט נמשכו גם בסוף השבוע, אך בהיקף מצומצם. כ-35 שוטרים ו-110 מתנדבים אזרחים ערכו חיפושים אחריה, אולם ללא כל קצה חוט שירמוז על מקום הימצאה. ביממה האחרונה ירד באופן דרמטי מספר המתנדבים.

 

במוצאי שבת התקיימה הערכת מצב של קציני המשטרה במחוז הצפוני, והוחלט כי חדר הפיקוד הקדמי של המשטרה יעבור מהמועצה המקומית במגדל למוסד החינוכי הודיות שנמצא ליד קיבוץ לביא בגליל התחתון. אופי החיפושים ייהפך לממוקד יותר, על-פי הערכות מודיעיניות, ולא ייערכו סריקות נרחבות כפי שהיה עד היום.

 

במהלך סוף השבוע הביעו בני משפחתה של דנה בנט דאגה רבה ממיעוט המתנדבים. הם מקווים כי היקף החיפושים לא יקטן.


פורסם לראשונה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה
דנה בנט. חשש שנחטפה
צילום רפרודוקציה
צילום: רוני שיצר
חיפושים ממוקדים יותר (ארכיון)
צילום: רוני שיצר
מומלצים