שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מה ההבדל בין וירוסים, טרויאנים ותולעים?
  ההבדל בין וירוס לסוס טרויאני לתולעת, הוא הבדל טכני, האנטי וירוס אמור למצוא את כולם. בכל זאת, קצת יותר קשה למצוא סוסים טרויאנים ותולעים, כי הם לא ממש מתנהגים כמו וירוסים

  מאחר שיש וירוסים, טרויאנים ותולעים, האם יש תוכנית אחת שמטפלת בכולם במקום תוכנית אחת שמחפשת טרויאנים ואחת אחרת שמחפשת וירוסים? ובכן, ההבדל בין וירוס לסוס טרויאני לתולעת, הוא הבדל טכני, האנטי וירוס אמור למצוא את כולם. בכל זאת, קצת יותר קשה למצוא סוסים טרויאנים ותולעים,

  כי הם לא ממש מתנהגים כמו וירוסים.

   

  אפשר לכוונן אותם מעט כך שהאנטי ווירוס לא ימצא אותם. ודבר שנכון לגבי כל הוירוסים, התולעים והטרויאנים, זה שהאנטי וירוס טוב רק ברמת העדכון האחרון. אם עדכנת אותו אתמול והיום יצא וירוס או סוס טרויאני חדש, הוא לא יגלה אותו. חברות כמו סימנטק שמייצרת את נורטון, נטוורק אסוסייטס, סנטרל קומנד, כל חברות האנטי-וירוס צריכות לעשות החלטות לגבי מה שהן יכנו סוס טרויאני, וירוס או תולעת.

   

  מה זו תכנית ריגול?

   

  ברוב המקרים, הן לא מכנות את תוכנית הריגול תוכנית רעה. תוכנית ריגול, שאולי מתאים לה יותר המינוח תוכנית פרסומת,

  היא תוכנית שיושבת על המחשב ומפקחת על השימוש בכרזות פרסומת שנמצאות בתוכניות שיתופיות ומעדכנת את כרזות הפרסומת לגבי מספר הפעמים שמקליקים עליהן.

   

  אנשים שונאים תוכניות ריגול, אבל אלה לא וירוסים, טרויאנים או תולעים והם לא נחשבים, בעיני חברות האנטי-וירוס, לגורמים מזיקים. המלצת המערכת היא "ספייבוט סרץ' אנד דסטרוי" או את "אד-אוור". אגב,  פיירוול לא מגן מפני תוכניות ריגול. זה נועל את כל היציאות השונות.

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מה ההבדל בין וירוסים, טרויאנים ותולעים?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים