שתף קטע נבחר

רמת גן: מדריך כושר חשוד בביצוע מעשים מגונים

מדריך הכושר חשוד בכך שתקף מינית נערים ששהו בבריכת מרכז מרכז הספורט בו עבד. צעיר שהתלונן אודותיו טען: "הוא ביצע בי מעשים מגונים". לפי החשד מדובר ביותר ממאה מקרים בהם תקף החשוד את הצעיר

מדריך כושר באחד ממכוני הספורט שברמת גן נעצר אמש (יום ג') בחשד כי ביצע מעשים מגונים בנערים שהתאמנו במכון.

לפני מספר ימים הגיע למשטרת מרחב דן צעיר דתי כבן 19, תושב רמת גן, והתלונן כי החשוד, אריאל גאון בן ה-42 מרמת גן, ביצע בו מעשים מגונים לפני כשלוש שנים.

לדברי הצעיר המעשים נמשכו במשך כשלוש שנים, מאז שהיה בן 13. המשטרה חושדת כי במהלך השנים הללו, תקף גאון את הצעיר כמאה פעמים.

לדברי הצעיר, כאשר התקלח במקלחות שבמרכז הספורט, ניגש גאון, ששימש באותה עת כמדריך בחדר הכושר שבמקום, פתח את וילון המקלחת, וביצע בו את המעשים. בנוסף טען הצעיר, כי המדריך גם הכריח אותו לבצע בו מעשים מגונים.

בעקבות הגשת התלונה פתחו השוטרים בחקירה מאומצת, זאת על מנת לאתר את גאון. אתמול זומן החשוד לחקירה, במהלכה הודה כי הגיע אל המקלחת בעת שהצעיר שהה בה, אך טען כי המגע שנוצר בינו לבין המתלונן היה מקרי לחלוטין.

להערכת החוקרים גאון ביצע מעשים מגונים בנערים נוספים במהלך אותה תקופה. כעת מנסים בלשי מחלק הפשעים של מרחב דן לאתר את אותם הנערים, על מנת שיתלוננו אף הם. 

בדיון להארכת מעצרו של גאון, אמרה הטוענת המשטרתית, רס"מ כרמלה טריקי, כי הנער הגיע להתלונן רק עתה, שלוש שנים לאחר המקרה, מאחר ומדובר בנער דתי.  גאון שוחרר בערבות של 5000 שקלים, ונאסר עליו ליצור קשר עם המתלונן במשך 30 יום.

 

צעירים נוספים שנפגעו על ידי גאון מתבקשים להתקשר למרחב דן במשטרה: 03-6104444.


פורסם לראשונה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביצע מעשים מגונים בבריכת המכון (אילוסטרציה)
צילום: אבי כהן
אריאל גאון. חשוד
צילום: אבי כהן
מומלצים