שתף קטע נבחר

בר רפאלי מדגמנת: חתונה

הצבא יאלץ, כנראה, לוותר על שירותיה של הדוגמנית המצליחה בר רפאלי. אתמול יצאה הדוגמנית בת ה-18 ממשרדי הרבנות ובידה תעודת נישואין; הבעל הטרי מבוגר ממנה בשנים רבות; הדוגמנית ומשפחתה שמרו על החתונה בסוד; האם, ציפי לוין: אין תגובה

בשקט-בשקט, בלי שאף אחד מחבריה יודע, התחתנה אתמול הדוגמנית בר רפאלי (18). רפאלי נישאה לאדם, שככל הנראה מבוגר ממנה בשנים רבות. משפחתה ניסתה אתמול להכחיש את הסיפור.

 

לפני מספר שבועות הגישה רפאלי בקשה לדחיית שירותה הצבאי בשלושים יום, אולם בקשתה נדחתה. תאריך גיוסה נקבע ל-30 בספטמבר, אלא שבערב יום כיפור התקשר אביה של רפאלי ומסר לצבא כי בתו התחתנה, וכי עד סוף השבוע הקרוב יגיש להם את אישור הרבנות ומשרד הפנים.

 

ביום חמישי האחרון ניגשה בר רפאלי לרבנות בהוד השרון וביקשה לפתוח תיק נישואין. אולם, לדברי גורמים בכירים ברבנות, זמן קצר לאחר מכן היא "קרעה את התיק". אחר-כך היא פתחה את התיק שוב בעיר אחרת ופתחה תעודת רווקות הנדרשת עבור מי שמבקש להתחתן. היא הביאה עימה שני עדים, ואתמול בצהרים נישאה בחשאי. רפאלי החלה לדגמן עוד בהיותה תינוקת. בגיל שמונה חודשים דיגמנה ל"אגפא", בגיל 5 השתתפה בפרסומת ל"מילקי". היא השתתפה בתוכניות בערוץ הילדים, בפרסומת ל"קוקה-קולה" ולפני שנה גרפה את תואר דוגמנית השנה באוסקר האופנה הישראלי.

 

הילדה היפה נכנסה לנעליה של אמה, ציפי לוין, שהיתה נערת זוהר והסתובבה עם חברי "כסית" המיתולוגיים. באחד מהראיונות המשותפים שנערכו עם האם ובתה סיפרה לוין, כי נבחרה לסגנית מלכת המים כשהיתה בת 12, וכי השחקן וורן ביטי היה בין מחזריה הנלהבים.

 

לוין היתה נשואה לשוקי בן-פורת, שחזר בתשובה (וממנו יש לה בן, ניל, שמתחתן מחר בערב). בן-פורת הוא שהכיר לה את בעלה הנוכחי, רפי רפאלי, יבואן סוסים. על נישואיה שלה אמרה האם: "הסלוגן שלי הוא שלא צריך לדעת עם מי להתחתן, צריך לדעת ממי להתגרש". סוד החיים הנכונים, לדבריה, הוא שמירה על פרופורציות. "צריך לראות את הזוהר, היופי, הפרסום, ההו-הא, כדבר חולף", היא אמרה. "רוב הדוגמניות מאבדות פרופורציות, עוזבות את הלימודים או נוסעות לחו"ל, אבל אצלנו זה משהו אחר".

 

רפאלי מתגוררת בחווה רחבת ידיים, שאף שימשה סט לתצוגות ולצילומים. חבריה הקרובים הם סוסים, שלושה כלבים ותוכי מדבר. "אני לא ילדה של מסיבות ומועדונים", אמרה בצניעות אופיינית. "הפרסום פוגע באורח החיים הרגיל שלי. אני כבר לא יכולה ללכת סתם בשבת בערב לקניונים, כי רוב עם ישראל שם ומבקשים חתימות, תמונות. הרבה המולה".

 

לבר רפאלי יש סוכן דוגמניות והיא אוחזת גם ברואה חשבון צמוד ויש לה חברה בבעלותה, "בר רפאלי בע"מ".

 

האם היא זו שהולכת לסוכנות הדוגמנות לאסוף את הצ'קים של הבת. והבת מרוויחה יפה. רק בשנה האחרונה סיפרה כי רכשה לעצמה מכונית בכסף שהרוויחה בעבודות הדוגמנות.

 

ביוני-יולי האחרון היא סיימה את לימודיה במגמת פסיכולוגיה-סוציולוגיה כתלמידה מצטיינת. עד לאחרונה , במקביל ללימודים בתיכון, תפקדה רפאלי כדוגמנית הבית של חברת האופנה "רנואר". היא הצטלמה לקטלוג החברה ותמונותיה נפרשו על שלטי חוצות. בנוסף, הופיעה בשלוש העונות האחרונות על מסלול התצוגות עם דגמי החברה.

 

כשלא דיגמנה ל"רנואר" או התכוננה לבחינות, רפאלי נסעה לקובה, למילאנו ולאיסלנד כדי לדגמן ולהצטלם לחברות איפור. "מה שאני באמת רוצה זה ללמוד פיתוח קול", אמרה רפאלי בראיון שקיימתי איתה למוסף שיצא ערב יום הכיפורים האחרון. "הדבר שאני הכי אוהבת זה להופיע בפני קהל".

 

לפני מספר חודשים החליטו בחברה לוותר על בר ולהפוך במקומה את קים איגלינסקי לדוגמנית הבית. לטענתם, עשו זאת משום שביקשו מבר לדגמן באופן פרובוקטיבי ואף בעירום והיא סירבה. כיום נמצא העניין בדיון משפטי, לאחר שבר תבעה את "רנואר" על הפרת חוזה.

 

רפאלי, כאמור, עתידה להגיש את כל המסמכים שיאפשרו את שחרורה מצה"ל עד לסוף השבוע. גורמי צבא מסרו כי בר רפאלי אינה שונה בעניין זה מכל מועמדת לשירות. "בר רפאלי פעלה על פי כל הנהלים כמו כל מועמדת לשירות בצה"ל ולא נעשו לה שום הקלות", נאמר.

 

ציפי, אמה של בר, בתגובה: "את מתבלבלת עם אח שלה, שמתחתן ביום חמישי".

 

אני לא מתבלבלת, אני מדברת על בר.

 

"אני ממש לא רוצה לדבר, אין תגובה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רפאלי. היתה אמורה להתגייס בסוף ספטמבר
לאתר ההטבות
מומלצים