שתף קטע נבחר

נהריה: מודעות אבל בישרו למועמד על "מותו"

רון פרומר, מועמד לראשות עיריית נהריה, נדהם הבוקר לגלות שברחבי העיר נתלו מודעות אבל המבשרות על מותו. "חבל שיריבים פוליטיים מדרדרים כך את מערכת הבחירות - זה יחזור אליהם כמו בומרנג". ממטה יריבו, ראש העיר סבג, נמסר: "איננו מאמינים שמישהו מהמטה שלנו נתן יד למעשה". המשטרה חוקרת

מאבק הבחירות בנהריה הגיע הלילה (ד') לשיאים חדשים: על כל לוחות המודעות ועל קירות מבני ציבור רבים בעיר, נתלו מודעות אבל גדולות המבשרות לכאורה על מותו בטרם עת של רון פרומר, יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העירייה מטעם סיעת "נהריה נטו". בתגובה הגיש הבוקר פרומר תלונה במשטרה, שפתחה בחקירה.

 

מערכת הבחירות בנהריה הפכה חמה לאחר שמועמדים רבים לראשות העיר ובהם עו"ד אושרי שלוש וחבר מועצת העיר דני הירש, הסירו בשבועות האחרונים את מועמדותם וחברו לפרומר - סא"ל במילואים ואיש שייטת, שכעת נמצא בהתמודדות ישירה נגד ראש העירייה הנוכחי ז'קי סבג, המכהן בתפקידו 15 שנה.

 

המודעות הפכו לשיחת היום בנהריה. "קשה להאמין שככה מנסים להכריע מערכת הבחירות", אמרה אחת התושבות הוותיקות. לדבריה, "מעולם לא היתה מערכת בחירות כל כך קשה בנהריה, שכללה פלאיירים ומודעות השמצה מכל המפלגות והמועמדים כמו בפעם הזו".

 

פרומר קיבל הבוקר מאות שיחות מתושבים ומפעילים שהתעניינו בשלומו. "אני שמח לבשר לתושבי נהריה שאני חי ונושם, וחבל שיריבים פוליטיים מנסים להציג מערכת בחירות שגובלת בגועל נפש. מי שעשה את המעשה הזה, הוא לא חכם במיוחד כי זה יחזור אליו כמו בומרנג. הניסיון לקבור אותי ואת השינוי שאני מביא איתי לנהריה הוא ניסיון שנידון מראש לכישלון. אני מקווה ומאמין שעכשיו תושבי נהריה מבינים כי ראש העירייה אינו שולט בפעילי השטח שלו, שבשל תסכול עושים מעשים לא אחראיים".

 

לחקור מי באמת אחראי

 

אריאל כהן, מנהל מטה הבחירות של ראש העירייה ז'קי סבג, מסר בתגובה: "מדובר באירוע חמור שמוריד את מערכת הבחירות לפסים מכוערים ומבזים. סבג מגנה את המודעות ומאחל לפרומר אריכות ימים. חשוב לציין כי מדובר במערכת בחירות מלאה באלימות שהתבטאה לפני כחודש בציור צלבי קרס וגידופים נגד ראש העירייה. אנחנו לא מאמינים שאיש מהמטה שלנו נתן יד למעשה בלתי אחראי זה. אנחנו נמשיך מבחינתנו בקמפיין חיובי עד היום האחרון ואנו מברכים על החלטתו של פרומר להגיש תלונה בנושא המודעות כדי שהמשטרה תגלה מי באמת אחראי לתלייתן".

 

פרומר הגיש הבוקר תלונה במשטרת נהריה ומפקד התחנה, סגן ניצב יואל שדה, הבטיח לטפל בה ולנסות לאתר בהקדם את מי שעומד מאחורי הדפסת המודעות ותלייתן ברחבי העיר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים