שתף קטע נבחר

שגיא המריא לפיליפינים

יהושע שגיא , ראש עיריית בת ים היוצא, ורעייתו המריאו לפיליפינים מצוידים בהרבה זיכרונות מהעיר

ראש עיריית בת ים לשעבר, יהושע שגיא, יצא לפיליפינים, שם יכהן כשגריר ישראל. שלושה חודשים לאחר שמונה באופן רשמי על ידי שר החוץ, סילבן שלום, לשגריר ישראל בפיליפינים, ושלושה שבועות לאחר שסיים כהונה בת עשר שנים כראש עיריית בת ים, המריאו שגיא ורעייתו, חנה, לפיליפינים.

על פי התכנון אמור שגיא לשמש שגריר ישראל בפיליפינים לפחות בשנתיים הקרובות. במהלך השבועות האחרונים הוא נפגש עם גורמים שונים מרחבי הארץ הקשורים בקשרים מסחריים בעיקר עם מדינת הפיליפינים.

השבוע, זמן קצר לאחר שחברת הובלות העמיסה את תכולת דירתם של בני הזוג שגיא למכולה שנשלחה לפיליפינים, אמר שגיא: "אני לא מתרגש במיוחד, אני מאמין שאצליח בתפקידי החדש".

על מערכת הבחירות הסוערת בעיר הגיב שגיא: "כבר ידעתי מערכות בחירות סוערות, אלא שחבל שהיא גלשה לפסים בלתי נעימים". ועל ראש העירייה שייבחר בבת ים אמר שגיא: "כל אחד מבטיח הרים וגבעות. אחד מבטיח שיביא מיליונים לעיר, האחר מבטיח שיקים 4,000 יחידות דיור ועוד כהנה וכהנה. הלוואי שמי שייבחר יצליח לממש לפחות חמישה אחוזים ממה שהבטיח. בכל מקרה אני מאחל לתושבי העיר יעשו את הבחירה הנכונה. יתרה מכך, אני מקווה שרמת הביצועים בשטח לא תרד מהרמה בקדנציה האחרונה". שגיא סירב לחשוף מי המועמד העדיף עליו לראשות העירייה.

חנה שגיא אמרה לפני שהמריאה לפיליפינים: "העזיבה היא קשה. אנחנו לוקחים איתנו אלבומי תמונות והמון המון זיכרונות מבת ים". בני הזוג שגיא השכירו את דירתם בבת ים לתיירת מאירופה, תמורת כ-800 דולר לחודש.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השגריר שלנו בפיליפינים. יהושע שגיא
מומלצים