שתף קטע נבחר

רון פרומר: מהשייטת לעירייה

סא"ל ('מיל) רון פרומר כבר הסתער על הרבה יעדים בחייו במסגרת שירותו בקומנדו הימי. שלשום הוא זכה בקרב נוסף, כשהצליח להדיח את ג'קי סבג ולזכות בראשות העיר נהריה

קצין הקומנדו הימי, סגן-אלוף ('מיל) רון פרומר, כבר הסתער בחייו על כמה וכמה יעדים: הוא השתתף בהשתלטות על אוניית הנשק "קארין איי" ובמבצעים עלומים בנמלי אויב מעבר לים. שלשום (ג') הוא יכול היה לרשום ברקורד שלו עוד הסתערות מוצלחת: פרומר הצליח לכבוש את כיסאו של ג'קי סבג, ראש עיריית נהריה ב-15 השנים האחרונות.

פרומר (44), נשוי ואב ל-4 בנות, התמודד בראש רשימה עצמאית וזכה ב-53 אחוז מהקולות. סבג (ליכוד) קיבל רק 45 אחוז. מערכת הבחירות היתה סוערת ואלימה. השיא היה לפני כשבועיים: בעיתונות המקומית התפרסמה מודעת אבל שהודיעה על מותו של פרומר והזמינה את הציבור להלווייתו. המשטרה פתחה בחקירה, אך מפרסם המודעה טרם נמצא.

פרומר, מנהל המלון הוותיק "רוזנבלט", נהריה סחף אחריו את העיר הצפונית. "הוא כריזמטי ונחוש, ויש לו יכולת אירגון גבוהה ושקט פנימי", סיפרו תומכיו.

ראש העיר הנבחר מתכוון עכשיו להיפגש עם ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, כדי ללמוד ממנו איך מנהלים עיר מוצלחת. כמו-כן הוא מבטיח לתושבים לקדם את החינוך בעיר ולהחיות את התיירות הגוועת.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
רון פרומר. זכה ב-53 אחוז מהקולות
צילום: גיל נחושתן
מומלצים