שתף קטע נבחר

שמוליק קראוס ממשיך להסתבך; נפצע בתאונה

אחרי שתוקף רישיונו פג ב-86', אחרי שנגזר עליו עונש של שנתיים שלילת רשיון ומאסר על תנאי בגלל תאונה, אחרי שנתפס רק לפני חצי שנה כשהוא נוהג בזמן השלילה – הזמר הנודע שמוליק קראוס חזר אל הכביש ושוב זה נגמר בתאונה

הוא לא מפסיק להסתבך: הזמר הנודע שמוליק קראוס שוב היה מעורב בתאונת דרכים עצמית בשבוע שעבר. זאת, אחרי שתוקף רשיונו פג ב-86', אחרי שנגזר עליו עונש של שנתיים שלילת רשיון ומאסר על תנאי בגלל תאונה, ואחרי שנתפס כשהוא נוהג בזמן שלילה.

 

רק באפריל השנה נשלח קראוס ע"י בית משפט השלום לתעבורה בתל אביב לאישפוז במחלקה הסגורה בבית החולים "אברבנאל" בבת ים. זאת, על פי בקשת פרקליטו, אחרי שנתפס נוהג בשלילה ונמצא במצב של חוסר שליטה תחת השפעת כדורים, "הגורמים לו לחוסר יציבות ולחוסר שליטה בגוף", כפי שטען נגדו נציג המשטרה באותו דיון.

 

קראוס (67) מגדולי היוצרים במוזיקה הישראלית, נהג ברכב ביום שלישי האחרון בשעת לילה מאוחרת. הוא יצא מאיזור נתב"ג לכיוון תל אביב, וסמוך למחלף שפירים סטה מנתיב נסיעתו מסיבה בלתי ברורה והתנגש במעקה הבטיחות. קראוס נפצע קל ופונה לבית החולים "אסף הרופא".

 

חוקר תאונות הדרכים מלשכת התנועה במשטרת מרחב השפלה הוזעק לבית החולים ופתח בחקירה. ביום שקראוס אמור היה להתייצב לחקירה על תאונת הדרכים, התקשרו מבית החולים "אברבנאל" והודיעו לחוקרים כי הזמר מאושפז ואינו יכול להגיע. בשלב זה הוקפא התיק עד שיחול שינוי במצבו של קראוס.

 

בבדיקה במסוף המשטרתי התברר כי רשיונו של קראוס פג בשנת 86'. עוד ידוע כי שלושה שבועות לפני שנתפס באפריל, הורשע בבית המשפט בנהיגה ללא רשיון ובגרימת תאונת דרכים עם נפגעים. אז נגזר עליו עונש של שנתיים שלילת רשיון ומאסר על תנאי של שלושה חודשים.

בדיון באפריל ביקש נציג המשטרה מבית המשפט לעצור את קראוס עד לתום ההליכים. "אם לא, הוא יהווה סכנה ממשית לציבור", הזהיר אז השוטר שכינה את קראוס "פצצה מתקתקת לציבור הולכי הרגל".

 

פרקליטו באותו דיון, עו"ד חיים משגב, לא הכחיש את החשדות נגד קראוס וביקש לשלוח את קראוס לאשפוז בבית החולים "אברבנאל" במקום למעצר. בית המשפט השתכנע ושלח את קראוס לאשפוז. אתמול אמר עו"ד משגב ל"ידיעות אחרונות": "אחרי בדיקה נקבע שבזמן ביצוע העבירה הוא לא היה כשיר לעמוד לדין, ומכוח החוק ההליכים המשפטיים נגדו הופסקו".

 

גורם במשטרה קבל אתמול על המצב שבו מסוגל אדם לנהוג ולהיות מעורב בתאונות רבות, כשהוא מסכן את עצמו ואת הציבור, כשמנגד אין אפשרות משפטית לאכוף נגדו את החוק.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
שמוליק קראוס
צילום: צביקה טישלר
לאתר ההטבות
מומלצים