שתף קטע נבחר

נהריה: רימון רסס על קפה בורדו

תוך יומיים נרשמו שלושה אירועים חמורים בעיר; בנוסף להשלכת הרימון נורו יריות על מסעדה ועל תושב העיר; המשטרה מעריכה כי הרקע לכל המקרים הוא פלילי; מפקד המרחב הורה להכניס את בכירי החוקרים לתמונה

שני מקרים של יריות ומקרה של השלכת רימון רסס תוך 24 שעות בנהריה. השבוע ערכה העיר נהריה היכרות עם תופעה חדשה: ירי על מסעדות והשלכת רימון רסס. שרשרת האירועים החלה בשעה שמונה, בערב יום שני. אדם לבוש חולצה לבנה הגיע למסעדת סינגפור שבבעלותו של תושב העיר, דני שוורץ. כתוצאה מהיריות נגרם למסעדה נזק קל לשמשת המסעדה, אולם מלבד בהלת האנשים שמיהרו לברוח החוצה, איש אינו נפגע. בעל המסעדה, שוורץ: "אין לי מושג מי עשה את זה. הגשתי תלונה במשטרה, ואני לא יודע מי יכול היה לעשות לי את זה, אין לי שום כיוון".

 

שני המקרים הנוספים אירעו בערב שלישי. בשעה שש בערב הושלך רימון הלם לבית הקפה "בורדו" שבשדרות הגעתון מתוך רכב נוסע. אנשים יצאו מבוהלים מהמסעדה, אולם איש אינו נפגע. המקרה השלישי, אירע באותו ערב בשכונת שפרינצק בשעה תשע בערב. צעיר בן 20 שחזר לביתו ברחוב עמק יזרעאל בשעה תשע בערב, הופתע כאשר רכב עצר לידו בחריקת בלמים וירה לעברו מספר יריות. הצעיר לא נפגע. שלושת המקרים מוגדרים על ידי המשטרה כפלילים.

 

דובר מרחב גליל, רפ"ק קובי דוד: "מדובר בשלושה מקרים חמורים. המשטרה עצרה בערב שלישי שני חשודים הקשורים לאירועים של היריות על הבחור, ונבדקת אפשרות למעורבותם לשני המקרים הנוספים. אנחנו לא מצביעים על תופעה, אבל לא שוללים את חומרת צירוף האירועים בתוך תקופת זמן קצרה כל כך. מפקד מרחב גליל, תנ"צ דב לוצקי, הורה לתת משקל לקידום חקירת האירועים הללו והטיל את ניהול החקירה על טובי החוקרים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רשות העתיקות
נהריה: רימונים ויריות
צילום: רשות העתיקות
מומלצים