שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רבותיי, הישג
  כנראה שבעשר שנות קיומו לא בוזבז זמן אוויר רב כל-כך על מעט כל-כך: "טופ מודל 2003" מסמלת שפל חדש בחייו של ערוץ 2. שיהיה במזל

   

  "טופ מודל 2003", ערוץ 2, 21:15

   

  לעיתים אתה שואל את עצמך: מה עושה מיכל ינאי כשהיא לבדה בבית? האם יש מצב שהיא פותחת את ארון התרופות וקוראת בקול: "נמצא איתנו אקמול מדהים! האם יהיה האקמול שלנו השם החם הבא בעולם האופנה הבינלאומי?!".

   

  יש סיבה שאני שואל. תראו: ינאי הנחתה את תחרות טופ-מודל בישראל. אחר כך קיבלה טיסה חינם לסינגפור על מנת להיות המלווה המבוגר לשתי מתמודדותינו

  בתחרות. תסכימו איתי שאין שום סיבה שזה ייעצר כאן. ינאי בהחלט יכולה להמשיך – לנצח, מצידי – ללוות עבורנו את עלילות "טופ-מודל" ולהסתובב בעולם, כצ'יפופו בשעתו, בעקבות הזוכה הסלובקית בתחרות. רק תארו לעצמכם את הפוטנציאל לתוכניות קלקר שבועיות נוספות. נניח: הזוכה הסלובקית בתחרות מגיעה ליום צילומים בסטודיו בפריז. מיד קופצת מאחוריה מיכל ינאי, מיקרופון ועליו לוגו "טלעד" בידה, והיא נושפת לתוכו בהתרגשות: "איתנו נמצאת יפהפיה עולמית!". קאט ל: הזוכה חוזרת לדירתה השכורה בפרבר פריזאי. מאחורי הדלת מזנקת עליה ינאי עם המיקרופון: "לדירה הגיעה זה עתה הטופ-מודל הבינלאומית לשנת 2003!"

   

  ובכן, "טופ מודל 2003" היתה, אם תוכלו לדמיין את גודל הכאב, כמו פרק "פספורט" שנמשך פי שלושה! וחצי! המצלמה שוטטה ללא הרף במסיבות, בסיורים ובקבלות פנים שנערכו לכבוד המתמודדות – כל הניג'וסים שאמורים להיחסך ממך, הצופה, כמי שנותר על הספה ומעולם לא ביקש להשתתף באופן פעיל בשווקי הסוסים האנורקטיים הללו או לנסוע לסינגפור בביקיני. בתווך – מיכל ינאי מקפצצת בין המשתתפות תוך שהיא מתקיפה את הבנות הישראליות ב"את מתרגשת?!" ואת הזרות ב"את מכירה את ישראל?!".

  נדמה שמעולם, אפילו בערוץ 2, לא פוזר זמן-מסך על ריק מוחלט, ואקום מושלם, שום-כלום אולטימטיבי שכזה. בסוגו, זהו הישג. שפל כל-הזמנים חדש. ברכותיי.

   

  התחרות עצמה, אגב, כמעט שלא קיבלה זמן מסך. דקה פה, דקה שם. יש סיבה: נערותינו לא העפילו לשום שלב. אנטישמים, אתם יודעים. אבל מאי אקרמן, אולי הבחנתם, עוד תהיה בר רפאלי. ובצדק.

   

  נתניהו בחדשות ערוץ 2 ו-10

   

  כל עוד אינו מתעקש להיות ראש ממשלה, אני מחבב את בנימין נתניהו. האיש הוא בידור טוב. רצינותו התהומית ופניו החתומים תדיר בעודו מבצע מעשי ליצנות מושלמים הופכים אותו לחומרים מהם עשויים קומיקאים גדולים באמת.

   

  שלשום, למראה צמיחה מקרית בת סנטימטר במדשאה הסמוכה לביתו, מיהר נתניהו לצאת לתקשורת עם הכרזות שישו-ושימחו בדבר סיום המיתון, פריצה קדימה, שיגשוג לכל – עוד שניה והיה מבטיח מחשב לכל ילד! כחקלאי אופורי המבשר על יבול ענק למראה ביצבוצו מהאדמה של שתיל בודד, נתניהו נראה שלשום מחובר למציאות חיינו לא יותר משרי אריסון (רני רהב ייקום דמה).

   

  מהדורות ערוצים 2 ו-10 החזירו אתמול לנתניהו את הסחורה עם תלוש החלפה, תוך שהן מזכירות פרטים זניחים כאבטלה גואה, ירידה בהשקעות, ירידה בבנייה למגורים, ירידה בצריכה הפרטית והתמוטטות אינספור עסקים זעירים. בהופעתו אתמול כבר נראה נתניהו כמי שנחת זה עתה מטריפ רע וניסה להבהיר כי "הציבור לא ירגיש מיד בשינוי הזה". מופע טוב, מה יש לומר; נתניהו מתפתל על עמוד קלונו הוא סחורה חמה.

   

  מה שכן, לא תגידו שהאיש אינו גאון תקשורתי. כרגיל, סימן נתניהו נתיב חדש בעולם הפוליטיקה שכולה דיבורים: עם הסכם ז'נווה בכל תיבת דואר, אין לדעתי שום סיבה שראש הממשלה לא ייצא כעת בהכרזה מיידית על סיום הסיכסוך.

   

  צריך להגיד:

   

  לכל תוכניות הבוקר: הנה הצעה לפינה יומית חדשה: היכן אריאל שרון כרגע? מי יכול לטלפן לאולפן ולנחש? רומא? רוסיה? הודו? מישהו?

   

  ליאיר לפיד: די, בסדר, הבנו. אתה בן 40. שנוותר על הסרט באורך מלא?

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים