שתף קטע נבחר

חודשו החיפושים אחר הנעדרת דנה בנט

ארבעה חודשים לאחר היעלמותה של הצעירה מטבריה, החליטו במשטרה לחדש את החיפושים אחריה למשך שלושה ימים. החיפושים חודשו בעקבות הערכות מצב במחוז הצפוני, ולנוכח בקשת האם

המשטרה חידשה הבוקר (ד') את החיפושים אחר הנערה דנה בנט, בת ה-18 מטבריה, שנעדרת מאז חודש אוגוסט. החיפושים חודשו כחלק מהערכות מצב המתקיימות מדי תקופה במחוז הצפוני, אך במשטרה אומרים כי דבר היעלמותה עדיין אפוף מסתורין.

 

החיפושים יחודשו למשך שלושה ימים. היום התמקדו באזור שבין צומת פוריה לגבעת אבני. מחר יצטרפו לשוטרי מרחב העמקים תלמידי בית הספר של קיבוץ טירת צבי, המקום בו גדלה והתחנכה.

 

בשעת ערב מאוחרת ב-1 באוגוסט עשתה בנט את דרכה ממקום עבודתה לביתה, ולאחר שירדה מהמונית בסמוך לאיצטדיון העירוני נעלמו עקבותיה. אלפי אנשים סרקו באותה תקופה את האזור, ובני משפחתה אף הציעו 100 אלף דולר לכל המביא מידע חדש על מקום הימצאה. לאחר שהסריקות לא הניבו דבר, עברה החקירה למישור המודיעיני.

 

לפני כשבועיים נפגשה ויקי, אמה של דנה, עם מפקד מרחב העמקים במשטרה, ניצב משנה דוד סיסו, וביקשה ממנו לחדש את החיפושים. "אם קרה הנורא מכל, אני מעדיפה לדעת זאת עכשיו, ולא בעוד מספר שנים", אמרה.

 

לאור הבקשה, ובהמשך להערכות מצב שקיימו לאחרונה במחוז הצפוני, הוחלט, כאמור, לחדש הבוקר את החיפושים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה
דנה בנט
צילום רפרודוקציה
צילום: רוני שיצר
החיפושים אחריה (ארכיון)
צילום: רוני שיצר
מומלצים