שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ערוץ 3 ב-yes עד סוף 2006

  חתמה הסכם חדש עם HOT לרכישת הערוץ, שימשיך להיות משודר בלווין ללא הפקות המקור

  חברות הכבלים והלווין yes ו-HOT חתמו על הסכם חדש בנוגע לערוץ 3. על-פי ההסכם, תמכור HOT ל-yes את הערוץ, ללא הפקות המקור, עד סוף שנת 2006.

   

  עד כה היו מחוייבים הכבלים למכור את הערוץ ללווין במסגרת הסדר ה"Must Sell” שקבעה המועצה לשידורי כבלים ולווין במרץ 2000, עם תחילת שידוריה של yes. תוקפו של הסדר זה יסתיים ב-31 בדצמבר (מחר). הסדר ה"Must Sell”, נועד בעיקרו למזער את הקרב על רכש התוכן הזר, שהביא לעליית מחירים בתחום.

   

  גם במסגרת ההסכם החדש יימכר ערוץ 3 ללא הפקות המקור, שכוללות בין השאר את "יצפאן", "ערב טוב עם גיא פינס", "שבתות וחגים", "ראשון בדרמה" והטלנובלות העבריות. בניגוד לפרסומים קודמים, ב-yes מכחישים כי קיימו מגעים עם אלי יצפאן במטרה להביא אותו אליהם. בינתיים חתום יצפאן עם הכבלים עד סוף 2005.

   

  ההסכם החדש נחתם בין מנהל התוכן של HOT ומנכ"ל HOT Vision (לשעבר ICP) עמיר מאורי, וסמנכ"ל התוכן של yes יונה ויזנטל, והוא ייכנס לתוקפו בתחילת ינואר 2004. לדברי מאורי, הפעם מדובר ב"הסכם מסחרי, ואין רגולטור שמחייב למכור, אלא יש הסכמה בין שני הגופים. ברור שיש לנו כאן גם אינטרס כלכלי". לגבי האפשרות להשקיע יותר בהפקות המקור על חשבון הרכש, אומר מאורי ל-ynet כי "לא ניתן למלא את לוח המשדרים בהפקות מקור. אני יכול להוסיף פה ושם משהו חדש, אבל הלוחות שלנו הרי מתוכננים הרבה קדימה, ובכל מקרה זה לא ישנה את העובדה שעיקר הערוץ יתבסס על תכנים זרים".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יקבלו את הערוץ
  ימכרו את הערוץ
  לאתר ההטבות
  מומלצים