שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רשמית: יורם מוקדי הוא יו"ר מועצת הכבלים והלווין

  הממשלה אישרה היום את מינויו של מוקדי כמחליפה של דורית ענבר. בראיון ראשון ל-ynet הוא אומר: "אני תומך בהקמת רשות תקשורת, גם אם זה יקצר את כהונתי"

  הממשלה אישרה היום (א') את מינויו של עו"ד יורם מוקדי ליו"ר המועצה לשידורי כבלים ולווין. זאת, בהתאם להמלצתו של שר התקשורת אהוד אולמרט. מוקדי יחליף את דורית ענבר, וייכנס לתפקידו מיידית.

   

  מוקדי, 38, נשוי+3, תושב מכבים, שימש בארבע השנים האחרונות כראש מינהלת הסדרת השידורים לציבור (למעשה – מנכ"ל מועצת הכבלים והלווין) וכיועץ המשפטי של המועצה. לפני כן היה עו"ד בשוק הפרטי. השר אולמרט ציין כי הוא מברך על כך שהממשלה אישרה מינוי מקצועי, בעל נסיון מוכח בתחום וכי הוא משוכנע כי מוקדי ימשיך לנווט את המועצה בהצלחה כפי שהוא עשה עד כה בתפקיד ראש המינהלת.

   

  בראיון רשמי ראשון לאחר מינויו אומר מוקדי ל-ynet כי הוא "שמח על המינוי ומכיר את המערכת היטב מארבע השנים שהייתי בה. היעד הראשון שלי הוא למצוא לעצמי מחליף בתפקיד ראש המינהלת. לאחר מכן – 2004 תהיה שנה אינטנסיבית למועצה, לא פחות מקודמותיה. בין היתר יהיה צורך לטפל בחובות העבר של הכבלים, בהסדרת נושא ההשקעה בהפקות המקור בכבלים ובלווין, בגורל הערוצים הייעודיים ובראש ובראשונה בערוץ החדשות, במתן רישיונות לערוצים נוספים, בנושא ההימורים האינטראקטיבים בטלוויזיה ובהסדרת המסחר על גבי הטלוויזיה, כאשר הכוונה היא להקמת ערוצי קניות נוספים".

   

  באשר לסוגייה השנויה במחלוקת של הקמת הרשות הלאומית לתקשורת, מוקדי, בניגוד לקודמתו, תומך בהקמתה למרות השילוב בין תחומי הטלקום והתוכן. "אני בעד הקמת רשות תקשורת, זו עמדתי העקבית, גם אם זה יקצר את כהונתי. המציאות תלמד מהר מאוד שאי אפשר להסדיר את תחומי התקשורת הדומים ע"י רשויות שונות. לגבי המתכונת, אני מאוד מקווה שהיא תהיה נכונה. צריך למצוא את שיווי המשקל המתאים בין התוכן לטלקום, זה גם כורח המציאות".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוקדי. 2004 תהיה שנה אינטנסיבית
  לאתר ההטבות
  מומלצים