שתף קטע נבחר

תביעה: אופיר טורס שלחה בנות 80 למלון בלי מעלית

ארבע נשים בשנות ה-70 וה-80 לחייהן תובעות כ-70 אלף שקל מהחברה בטענה שמכרה להן חבילה שלא מתאימה לגילן המתקדם. לטענתן, הן נשלחו למלון שעומד בפני סגירה וקיבלו חדרים בקומה גבוהה ללא מעלית וללא מיזוג

ארבע נשים בשנות ה-70 וה-80 לחייהן תובעות את חברת אופיר טורס על סכום של 70 אלף שקל. בתביעה שהגישו הנשים לבית משפט השלום בתל אביב, הן טוענות כי רכשו מאופיר טורס חבילת תיור לאוסטריה שמתאימה לגילן המתקדם, אך כשהגיעו למלון גילו כי הוא לא עומד בקריטריונים שהובטחו להן על ידי אופיר טורס.

 

בכתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד יוסי דוידוביץ, טוענות הנשים כי הזמינו מלון ברמה של 4 כוכבים, אך הופתעו לגלות שהן הגיעו למלון ברמה של 3 כוכבים ואף שוכנו בחדר בקומות העליונות של המלון, שלא היתה בו מעלית. "עובדה זו בעלת חשיבות קריטית בנסיבות בהן עסקינן בתובעות, שכאמור, כולן בנות 'גיל הזהב'", נכתב בכתב התביעה. "לא זו שאף המדרגות שנאלצו להשתמש בהן עקב העדר מעלית היו שבורות ומסוכנות למעבר (וודאי שמדובר בבנות גיל הזהב)".

 

עוד טוענות התובעות, כי החדרים בבית המלון לא היו ממוזגים שעה שמדובר בשיא הקיץ ובעונה בה פקד גל חום את אירופה. לטענתן, בלובי של המלון לא היו מקומות ישיבה, בקבלה לא היה תורן לילה ובדיעבד נודע להן שהמלון עומד בפני סגירה ונמצא בתהליך של כינוס נכסים.

 

על פי כתב התביעה, סירבה אופיר טורס להכיר באחריותה ולפצות את התובעות ונהגה בהן בהתנשאות וזלזול. "לתובעות נגרם סבל גופני ונפשי, עגמת נפש מרובה, מיותרת ובלתי נסבלת, אבדן מוחלט של כל הנאה וסערת רגשות שלא שכחה עד עצם יום הגשת התביעה", נכתב. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ארכיון פסטיבל זלצבורג
אוסטריה. הנופש הפך לסיוט
צילום: ארכיון פסטיבל זלצבורג
מומלצים