שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דירוג האתרים: ציון טוב מאוד
  לפניכם אתרי הקניות שקיבלו ציון טוב מאוד: בקבוק, שיא-פלסטיק, טוילי, קרייזישופ, זר4U, ג'נטלמן, דוליטל, 2איט, סקימוטלטור ועזריאלסנטר

  בקבוק  - ספרים וסרטים

   

  יופי של אתר למכירת ספרים. החיפוש קל מאוד, לפי שם הספר, שם המחבר, מילת קוד ואפילו המספר הקטלוגי. אפשר לחפש גם לפי קטגוריות, המחולקות לקבוצות משנה. הקטגוריה של בישול, לדוגמה, מחולקת לבישול מהיר, צמחוני ועוד. קטגוריות נוספות הן משחקי מחשב לחשיבה, הרפתקה, ספורט, ילדים לפי גילאים ויש אפילו אפשרות לרכישת ספרים אלקטרוניים. האתר מאפשר להגיע בקלות לספרים נוספים של אותו מחבר, להזמין ספרים נדירים וליצור קשר בדואר האלקטרוני, בפקס או בטלפון.

   

  אפשר גם לרכוש תעודות שי ב-300-50 שקל ובדילוגים של 10 שקלים. באתר יש מקום לביקורות קוראים, אם כי בתריסר ספרים שאליהם נכנסנו באקראי לא מצאנו ביקורות. יש אפשרות להגדיל את תמונת שער הספר, למי שהדבר חשוב לו, ואפילו לקרוא את הפרקים הראשונים של 25 ספרים. התקנון ברור.

   

  במדור ה-DVD לעומת זאת, המבחר דל, ודמי ההובלה אינם כלולים במחירים, אבל מפורטים בצורה ברורה מאוד, בין שבעה ל-24.90 שקלים לפי סוג המשלוח. מקבלים משלוח חינם בדואר רגיל בהזמנה של מעל 130 שקל, ובאמצעות שליחים בהזמנה של מעל ל-395 שקל. אפשר גם לאסוף את הספרים בארבעת סניפי "יודן ספרים" בחיפה ובזכרון יעקב, ואפילו לשלוח לחו"ל.

   

  שיא-פלסטיק - מוצרי פלסטיק

   

  אתר משובח למכירת מוצרי פלסטיק. האתר מספק תיאור ברור מאוד של כל המוצרים. בחלקם, למשל מחסן פלסטיק, לא רק שאפשר להגדיל את המוצר אלא אף מראים אותו מזוויות שונות: מראים את מדפי המחסן ואפילו איך הוא נראה כשהוא ארוז. מפורטים מידות המוצר, צבעים ומוצרים משלימים. 

   

  ניתן לשאול שאלות על המוצרים ולבצע חיפוש גם לפי סוגים, כמו ארונות, שידות ומדפים, וגם לפי מיקומם המיועד, למשל למטבח או לגינה. יש אפשרות להשלים קנייה בטלפון, ודמי המשלוח מפורטים בכל מוצר. למרות שהאתר מתחייב למחירים הנמוכים ביותר, במוצרים הזולים במיוחד מחירי המשלוח מקפיצים את המחיר. למשל, בסל כביסה מלבני שמחירו 32 שקל נעים דמי המשלוח בין 21.90 ל-34.90 שקל, אם כי מי שאוסף אותו לבד או רוכש ביותר מ-250 שקל פטור ממשלוח.

   

  טוי לי  - צעצועים

   

  יופי של אתר למכירת צעצועים. האתר מציע אפשרויות חיפוש נוחות לפי קטגוריות, לפי מותגים (יצוג נאה למותגים מובילים) ואפילו לפי השפעה חינוכית של המשחקים, כלומר כאלו המפתחים דמיון, רטוריקה עדינה, ריכוז ועוד. המגוון מוצלח. בקטגוריית הבובות, לדוגמה, מצאנו מגוון גדול של בובות ברבי, סינדי ובטי ספגטי, אבל לא בראטס. במשחקי המחשב מצאנו מבחר קטן.

   

  הפריטים מתוארים יפה, ואת הספרונים המוצעים באתר ניתן להגדיל. דמי המשלוח אינם כלולים במחירים, אבל מפורטים בצורה ברורה מאוד ונעים בין 15 ל-30 שקל לקניות ממוצעות. גם כשאוספים את המוצרים לבד גובים משום מה 5 שקלים דמי טיפול. ההנחיות והתקנון ברורים מאוד.

   

  קרייזישופ  - מתנות

   

  אתר קשה לשיפוט בסטנדרטים מקובלים. איך שוקלים כדאיות קנייה של אדמה על הירח, והאם מחיר הנחה של 220 שקל לעומת 260 שקל מהווה עיסקה כדאית? האתר הזה לא מיועד למי שמחירים מטרידים אותו יותר מדי, אלא למחפשי מתנות מוטרפים. 

   

  מי שאין להם תקציב לשלם כ-1,000 דולר לצנחן שיצנח ליד זוג עם טבעת אירוסין או 500 דולר לשחקנים מחופשים כשוטרים שבאים לעצור את האישה או הבעל - יכולים ליהנות מחוויית גלישה חביבה. האטרקציות השונות מוצגות בצורה מגרה. גם בהיבט הצרכני האתר מוצלח. התקנון ברור, ואין צורך בדמי הובלה.

   

  זר4U  - פרחים

   

  אתר משובח למכירת פרחים. המגוון רחב ויש תיאור של כל זר. חבל שלא נכתב כמה פרחים הוא כולל, אבל יש אפשרות להגדיל את תמונתו, להדפיס ולשמור. מצורף גם עלון מפורט לטיפול. באתר יש הגדרות מדויקות וידידותיות של אזורי החלוקה והמשלוח. הבחירה נוחה: לפי קטגוריות המוצרים, שמחולקות לקבוצות משנה.

   

  למשל, עציצים מחולקים לירוקים, פורחים וקקטוסים. ניתן גם לבחור לפי מחירים או לפי האירוע: חתונה, יום הולדת וזרי כלה. זרי כלה, למשל, מצולמים על רקע שמלות כלה. אפשר להזמין בטלפון ולקיים יומן לתזכורת אירועים. דמי ההובלה אינם כלולים במחירים, והם עומדים על 41 שקל למשלוח. מצורפת מפת אזורי החלוקה.

   

  ג'נטלמן  - מתנות

   

  אתר עתיר מתנות מקוריות לכל אירוע, מעשרות שקלים ועד 1,240 שקל ל-25 סיגרים קוהיבה. המוצרים מוצגים בבהירות. כך למשל מאפרה במחזיק מפתחות מוצגת בסדרת צילומים מזוויות שונות, כולל פתוחה וסגורה. המגוון עצום ומרשים בקטגוריות שונות: שעונים, גימיקים, אביזרי אופנה, אולרים, סכינים, חרבות ומגוון גדול של סיגרים למעונינים.

   

  יש מערכת לתזכורת אירועים לחברים בלבד. באתר יש פרטים מדויקים של סניפי הרשת שמאחורי האתר, כולל שמות וצילומים של מנהלי הסניפים. גם למי שלא קונה אבל מחפש רעיונות למתנות מומלץ לגלוש.

   

  לאתר יש תקנון ברור ומתומצת, ובנוסף קיימת אפשרות ללמוד על האתר מעיון בתשובות לשאלות נפוצות, כמו האם ניתן להחליף מוצר? כן, תוך 10 ימים בהסתייגויות מסוימות. האם בטוח להזין את פרטי כרטיס האשראי? כן, האתר מאובטח. חבל שעל חלק מהמוצרים לא נכתב שם היצרן וחבל גם שלמרות מאמצי לא הצלחתי לפענח אם המחירים כוללים או לא כוללים הובלה.

   

  דוליטל  - מוצרים לבעלי חיים

   

  סופרמרקט לקניית מוצרים לבעלי חיים, ממזון ועד אביזרים. המגוון נאה, וצורת החיפוש נוחה. החיפוש לפי קטגוריות של בעלי החיים השונים ולפי חלוקות משנה. מזון לכלבים, לדוגמה, מחולק גם לפי הצרכים: מזון מניקות וגורים, כלבים בוגרים.

   

  בסך הכל יש לא פחות מ-25 סוגים שונים של מזון. תיאור המוצרים ברור. דמי המשלוח הם 20 שקל. באזורי החלוקה בין גדרה בדרום, רעננה בצפון ורמלה במזרח, מקבלים משלוח חינם לקנייה מעל 90 שקל. מחוץ לאזורים אלה מקבלים משלוח חינם בקנייה מעל 200 שקל. יש גם טלפון להזמנות טלפוניות ואפשרות להפנות שאלות לווטרינר.

   

  2איט - אתר מידע

   

  מאגר שהוא אוצר בלום של אלפי בתי קפה, מסעדות, פאבים, בארים ועסקים בתחום האוכל. האתר מצהיר על 4,423 עסקים במאגר. לא ספרנו, אבל התרשמנו בהחלט מההיקף ורמת ההגשה. קיימות אפשרויות חיפוש רבות ונוחות של מסעדות: לפי ישוב, סוג המסעדה או השירותים המוצעים, כגון משלוחים, אירועים וכשרות.

   

  חלק נכבד מבתי האוכל, במיוחד בתחום האירועים, גם מצרפים צילומים. חבל שאת חלקם לא ניתן להגדיל, מה שיכול לסייע למי שמתכנן אירוע במסעדה או בפאב. עם זאת, יש מסעדות שנותנות לתמונות אווירה גדולות ומרשימות, כמו מסעדת פאולינו בקניון רמת אביב.

   

  לא בדקנו אם הצילומים תואמים למציאות. באתר יש ביקורות של גולשים וגם ביקורות מפורטות של מפעילי האתר לחלק מהמסעדות. כל המסעדות ובתי האוכל שאליהם נכנסנו באקראי סיפקו תפריטים הכוללים מחירים.

   

  בחלק מהמקומות גם ניתן להדפיס קופונים של הנחות או צ'ופרים, למשל הנחה של 10% בממלכת הדניס באילת במסעדה ובחנות המפעל במקום, שמספקת גם אתר מושקע יחסית, או בייגל חינם למזמין קפה בבייגל בייט בירושלים.

   

  החומר הקיים מסייע בהחלט לקבל החלטה ליציאה למסעדה או בית אוכל. למי שנשאר בבית מוצע שפע של מתכונים, כולל מתכוני מסעדות, עם דירוג של קלות ההכנה, מספר המנות וזמני ההכנה. כמו כן יש באתר פורומים של מומחים בנושאים שונים הקשורים לאוכל.

   

  סקימולטור  - ציוד סקי

   

  אתר חביב מאוד לציוד סקי. גם מי שלא מתעתד לרכוש ציוד סקי, יכול לגלות באמצעותו מידע רב על עולם הסקי. האתר המושקע מחולק בצורה ברורה מאוד באמצעות אייקונים לקטגוריות כגון סקי, סנובורד וביגוד טרמי לילדים. ההתמצאות נוחה וקלה, וניכרת השקעה רבה מאוד בעיצוב הגרפי.

   

  באתר מפה מפורטת כיצד להגיע לשתי נקודות המכירה של החברה, בחולון ובעמק חפר. חבל שהמחירים היחידים שמוצגים באתר הם של המבצעים. פירוט נוסף של מחירים, במיוחד כשמדובר בחברה בעלת שתי נקודות מכירה בלבד, היה יכול לסייע.

   

  עזריאליסנטר  - אתר מידע

   

  האתר של קניון עזריאלי מפורט, מוצלח וברור. האתר מפרט את כל דרכי הגישה, כולל כל קווי האוטובוסים האפשריים, והרשימה מונה עשרות קווים. יש

  פירוט של כל החנויות, כולל התמחות, שעות פתיחה וטלפונים, ופירוט השירותים והבנקים בכל קומה. יש גם הנחיה איך להגיע לחניון ואיך לצאת ממנו. למי שמבקר בקניון בפעם הראשונה ואפילו למי שמגיע לביקור חוזר ואיננו זוכר מיקום של חנויות, גלישה מוקדמת תפשט את הביקור.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קרייזישופ, למחפשי מתנות מוטרפים
  סקימולטור. חביב
  מומלצים