שתף קטע נבחר

חדש בתל-אביב: עוזרת בית בעירום מלא

תמורת 100 שקל לשעה מנקה ג' (20) בתים שבעליהם מזמינים את שירותיה ללא בגדים. ג': "אני אוהבת את הגוף שלי וזה לא משפיל אותי"

מדהים ככל שזה יישמע, לא מדובר בעוד אגדה אורבנית חסרת בסיס: בחודש האחרון מוצע לגברים תושבי תל אביב שירות חדש ומקורי. תמורת 100 שקל לשעה יכולים גברברי העיר להזמין אל דירתם את ג', עוזרת בית וסטודנטית ישראלית למהדרין, בשנות ה-20 המוקדמות לחייה, שמנקה את הבית, תאמינו או לא, בעירום מלא.

 

השירות החדש, שפועל בצורה דיסקרטית ומצומצמת בימים אלה ברחבי העיר, הוא יוזמה פרטית של הצעירה, שבראיון השבוע לעיתון "תל אביב" הסבירה כי "לא מדובר במתן שירות מיני מכל סוג או ברמיזות כאלה, אלא בניקיון הדירה בצורה שונה מעט מהמקובל. מדובר בבחירה שלי

 

"אני מאוד אוהבת עירום, את האקסהיביציוניזם שבעניין. אין לי עם זה שום בעיה, אני אוהבת את הגוף שלי וזה לא משפיל אותי. אני באמת מנקה את הבית, ומנקה מצוין, וגם משלבת בזמן הניקיון איזה סוג של טריפ למזמין השירות. זה סוג של מופע חשפנות.

 

"אני מגיעה אל הבית, מתפשטת ומתחילה לנקות. זה מביך מאוד את הבן אדם ומאוד מרגש אותו. אף אחד לא נוגע בגוף שלי בשום צורה, גם לא נשיקה".

 

אותך זה לא מביך?

 

"לא, ממש לא. אני משמשת גם כדוגמנית עירום. אני אוהבת את העירום שלי ולא רואה שום בעיה בלעשות ממנו כסף. אני צריכה לממן לימודים ושכר דירה. זה נורא משתלם כלכלית, ואני חייבת להודות שאני ממש נהנית מזה.

 

"יש בחורות שיגידו שזה משפיל, אז מה? אני פמיניסטית לא נורמלית ובצורה קיצונית. רק מתוך החוזק שלי אני יכולה לבוא ולהתפשט. הכוח הזה של המבוכה של הבחור מול הפתיחות שלי הוא מה שהכי מהנה אותי".

 

את לא מפחדת מסוטים?

"קודם כל אני תמיד מדברת בטלפון עם הבן אדם, מקשיבה לו. אני תמיד מסבירה ללקוח ששום מגע מיני לא יתרחש בינינו, אלא אם אני מעוניינת, אבל זה לא קשור ולא קרה עדיין בדירות שניקיתי. מעבר לזה, המחירים גבוהים מאוד, והם מושכים סוג מסוים של לקוחות שאני מאמינה בו. על מחיר אני לא מתפשרת. הטלפון עובר בשיטת 'חבר מביא חבר', וגם זה משהו שמרגיע אותי".

 

ויש ביקוש למנקות עירומות?

 

"בנים כמובן מתעניינים. היתה גם התעניינות של זוגות, אבל של בנות עדיין לא. בכל אופן, זה מותאם רק למי שיכול לעמוד בסכום".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
מנקה בעירום. שיווק בשיטת "חבר מביא חבר" (אילוסטרציה)
אילוסטרציה
מומלצים