שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חיים הכט: "הופתעתי מההצלחה"

  הערב ישודר הפרק האחרון ב"יצאת צדיק", התוכנית הכי מצליחה החורף בערוץ 2. חיים הכט ל-ynet: "הרייטינג הימם אותי"

  הערב (ג', 20:45) תשודר התוכנית האחרונה של "יצאת צדיק" עם חיים הכט, לאחר ש"קשת" החליטה להקדים את הפרק שתוכנן להיות משודר בשבוע הבא, על חשבון סרטו של יגאל גלאי "איך זה שכוכב" שנדחה, אולי בשל ההתנגשות מול סרטו של אילן שושן שעוסק בנושא דומה ושודר ביום חמישי ב"רשת".

   

  "יצאת צדיק", שאפשר להגדיר אותה כמעין "ריאליטי של צרכנות", הייתה הקלף המפתיע של החורף מבחינת הרייטינג, עם ממוצעים שנעו סביב 25% ומיקום של קבע בצמרת טבלאות הצפייה. בכל תוכנית הוזמן בעל מקצוע לדירה שנשכרה עבור התוכנית על מנת לתקן דבר מה שלכאורה "התקלקל". מטרת התוכנית הייתה לראות מי מבעלי המקצוע הוא נוכל, ומי מהם "צדיק".

   

  בשיחה לקראת התוכנית האחרונה אומר הכט ל-ynet כי גם הוא היה מופתע מהצלחת התוכנית. "הרייטינג הימם אותי, חד משמעית, כי אחד החששות היה שהתוכניות יהיו כולן דומות אחת לשנייה, והצופים ימצו. אותי זה מאוד מפתיע, אבל כשאתה מנתח את זה אתה מבין את הסיבות: אני חושב שעשינו בסך הכל טלוויזיה מאוד רלוונטית, טלוויזיה שנוגעת בהרבה אנשים. שמנו מראה טלוויזיונית מול עם ישראל ועם ישראל צפה בה".

   

  הרגשת נוח עם הסיטואציות שנוצרו?

   

  "אני מודע לעובדה שזה לא תמיד הכי נוח לצפות בתוכנית הזו, כי אתה לא אוהב לראות חבר'ה שנתפסים בקלקלתם. הרי אלה לא היו אנשים שבאו עם כובע גרב לשדוד בנק, אלא כאלה שבאו להרוויח לחם למשפחתם ועשו את מה שחשבו למקובל. יש תחושה שהקומבינה היא הנוהג, וזה לא צריך להיות ככה. אבל אני גאה שהצלחנו על אף הסיטואציה הלא פשוטה, להיות לא רק עיתונאים אלא גם בני אדם. בחלק מהמקרים אפילו התנהגנו כעובדים סוציאלים לאנשים שנתפסו, למשל כשהחלטנו לא לחשוף את האדם שהשתין במדיח".

   

  יש משהו שאתה מתגאה בו במיוחד?

   

  "לא ציפינו לשינוי כל כך דרמטי בתרבות בעלי המקצוע בארץ. היום כשבעל מקצוע נכנס לבית, קודם כל הוא מלטף את הקירות ומחפש את המצלמה, ואז הוא מתנהג כמו אינסטלטור שוויצרי. דבר נוסף הוא שגם נתנו כבוד לצדיקים, לאנשים שהם בסדר".

   

  למרות נתוני הרייטינג, עדיין לא בטוח שתהיה עונה שנייה ל"יצאת צדיק", בעיקר בשל מורכבות ההפקה. אולם הכט בכל מקרה לא יישאר מחוסר פריים-טיים, וכבר באפריל ישודר "רישיון להרוג 4", ואחריה ספיישל מיוחד "רישיון לחיות" שיעסקו בבטיחות בדרכים ובתרבות הנהיגה. מהלך עונת האביב-קיץ תשודר סדרת תוכניות שצילם בסינגפור.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רפי דלויה
  הוא עוד ישוב. הכט
  צילום: רפי דלויה
  לאתר ההטבות
  מומלצים