שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הטייפון מארגנטינה

  סולדד פסטורוטי, הכוכבת האנרגטית של "פינת אור", עצרה לביקור בישראל. לא, היא לא מסוכסכת עם כריס מורנה.ּ וכן, היא תגיח אלינו שוב בפסח

  היא רק בת 23 וכבר מעצמה בתחום מוסיקת הפולקלור של ארגנטינה, כוכבת טלוויזיה, היורשת הוודאית של מרצדס סוסה האגדית, וזה עתה סיימה לשחק תפקיד מרכזי בסידרת הילדים "פינת אור".

   

  היא ה"סולה", סולדד פסטורוטי, הנערה-אשה המובילה בנוכחותה הקסומה ובשיריה את ילדי "פינת אור". בימים אלה קפצה לכמה שעות לישראל ובישרה לנו שבפסח נראה אותה אצלנו בהופעה חיה, יחד עם ילדי הסידרה ואולי גם עם "המורדים".

   

  היא לא עשתה עניין גדול מהביקור, ואפשר להבין למה. כל שבוע היא מופיעה בפינה אחרת של יבשת אמריקה. יום אחד בקוסטה ריקה, למחרת בפרו, ביום אחר באורוגוואי, ממלאת אולמות מול קהל נלהב המרעיד את הקירות בתשואות.

   

  המבקרים מעידים שהופעותיה באולמות הן תופעה בפני עצמה - מפגן ענק של קול צלול, אדרנלין ורגש, המתנהל בערך כך: קדימון בן כמה דקות של בלט פולקלורי, ופתאום - בום! קול נפץ, עשן ואש, וממעמקי הבמה מופיעה פסטורוטי בדמות ה"פאצ'מאמה", אלת האינדיאנים הקדמונים, מנפנפת בפונצ'ו המסורתי של הגאוצ'וס, פוצחת בשיר והקהל משתולל. לא בכדי מכנים אותה "הטייפון מארקיטו" (עיר הולדתה), שכן נוכחותה האנרגטית וקצב שיריה סוחפים את הקהל כמו בסערה.

   

  אצלנו היא לא נראית כטייפון מסעיר במות, להפך: נערה חמודה, עם שיער גולש בתסרוקת פשוטה, הופעה שלא מסגירה את מזגה הסוער בהופעותיה.

   

  לא פחדת לבוא לישראל?

   

  "ממש לא. אני גאה מאוד להגיע לכאן. גם שמעתי מכוכבי 'המורדים' שהכל בסדר, אז אני רגועה... חוץ מזה אני אוהבת לנסוע ולהכיר מקומות חדשים, ואף פעם לא יצאתי מגבולות היבשת הלטינית".

   

  את זמרת מפורסמת. מה לך ולמשחק בסידרת ילדים? המעבר משירה למשחק היה קשה?

   

  "לא, כי השחקנים עזרו לי מאוד ופירגנו לי כל הזמן. בשנת 99' כבר שיחקתי בסרט על סולדד, זמרת ידועה המנסה לעשות הצגה לילדים. ואני גם בן אדם קצת חצוף, כך שאם אלוהים מזמן לי הזדמנות, אני חוטפת אותה".

   

  זה מוסיף משהו לקריירה האמנותית שלך?

   

  "בוודאי. קח בחשבון שהשתתפות בסידרה המוקרנת בעשרות מדינות מעבר ליבשת הלטינית פותחת לי דלת לשווקים בינלאומיים גם בתחום השירה. עד עכשיו ההופעות שלי היו מצומצמות לארצי ולשכנותיה. עם 'פינת אור' ישמעו אותי בכל העולם. קיבלתי גם הצעות מרשתות טלוויזיה להופיע לא רק כזמרת, אלא גם כמנחת תוכניות או שעשועונים".

   

  היו שמועות שנוצר עימות בינך לבין כריס מורנה, משום שנסעת להקליט את האלבום שלך בארה"ב באמצע הסידרה.

   

  (צוחקת) "לא, בכלל לא. שום עימות. פשוט, כאשר הסידרה עברה לערוץ 2 הארגנטינאי, ערוץ 9 התחיל להפיץ שמועות מתוך כעס על עזיבתנו. בכלל, בחוזה שלי עם כריס היה כתוב שאני יכולה לעשות במשך השנה שבעה מסעות מופעים. בסוף עשיתי רק שלושה ואת האלבום, כך שהכל תמיד היה בסדר בינינו".

   

  יש לך כוונה להמשיך במשחק, אחרי ש"פינת אור" הסתיימה?

   

  "אולי, קיבלתי הצעה לשחק בסידרה אחרת שאינני יכולה לגלות את תוכנה, אך היא לא תהיה של כריס. אני שוקלת ברצינות להשתתף בה, כי העלילה מוצאת חן בעיני ויהיו לה רק 10 פרקים - כך שאוכל להמשיך בהופעות, שהן העיקר בחיי". 

   

  עוד לא מתחתנת

   

  קצת מוזר להיות גם חבר וגם פקיד אצל החברה שלך. אבל מתרגלים, כפי שמעיד חרמיאס (ירמיהו) אודוגליו, 27, החבר הצמוד של ה"סולה", אותו היא מעסיקה כמשווק הופעותיה. אגב, העסק ששמו "סולה" מכניס ממון רב לה ולמשפחתה ומנוהל ביד רמה על ידי הוריה. "לפעמים לא הייתי רוצה להיות החבר שלה", מודה אודוגליו, שלוח הזמנים הצפוף אולי קצת מלחיץ אותו. אבל מאחר שהתפקיד מאפשר לו לשהות רוב הזמן עם חברתו, הוא שומר על מקום העבודה ונוסע איתה לכל מקום, מנחם אותה כאשר אינה מרוצה מביצועיה, ועם זאת מצהיר: "אנחנו לא חיים יחד. במשך כל השבוע אנו חיים בבתים נפרדים, 'סולה' אצל אחותה ואני בביתי. למרות שיש לנו תוכניות משותפות, עדיין אין לנו כוונה להתחתן".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלי כהן
  טועמת פלאפל במסעדה ירושלמית
  צילום: אלי כהן
  צילום: אלי כהן
  פסטורוטי בכותל
  צילום: אלי כהן
  לאתר ההטבות
  מומלצים