שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  החדשות הטובות: תהיה תחרות

  רוסי לא ניצח, ימאהה לא סיימה באחד משלוש המקומות הראשונים. ג'יבנאו הספרדי ניצח במסלול הביתי, הונדה חזרה לשלוט. מוטוGP, מירוץ מספר שניים...

  יום א', ספרד, גשום מאד, קר, מסלול רטוב וחלקלק, 100,000 צופים. 27 הקפות לאחר הזינוק חצה סטה ג'יבנאו הספרדי את קו הסיום, והביא להונדה את ניצחונה הראשון העונה. והחדשות הטובות במיוחד הן כי אנו עומדים כנראה בפני עונה מותחת במיוחד. בין היתר מכיוון שולנטינו רוסי, הרוכב הטוב ביותר כיום שעבר כזכור מהונדה לימאהה, סיים רק רביעי ובפער של כמעט דקה תמימה.

   

  אגב, אם מישהו מחפש נקודה שלילית דווקא, הוא יכול למצוא אותה בדומיננטיות המלאה של הונדה, אשר רצף הניצחונות הכמעט-אינסופי שלה נשבר במרוץ הקודם. שלושה רוכבי הונדה כבשו את דוכן הנצחים בחרז, ימאהה סיימה רק במקום הרביעי ואילו רובי ירד למקום שלישי בדרוג הכללי.

   

  ביאג'י וג'יבנאו צמודים

   

  מייד בזינוק פתחו ג'יבנאו ומקס ביאג'י פער ממשי משאר הרוכבים, תוך שהם מסתדרים טוב מכולם עם המסלול המוצף. מדי פעם הם מחליפים הובלה, ושמונה הקפות לסיום גדל הפער בינם לרודפים אחריהם עד לכחצי דקה. כך זה גם נגמר, כאשר ג'יבנאו מקדים את ביאג'י בחמש שניות.

   

  ואיפה היה רוסי? ובכן, מירוץ הגשם הראשון העונה הוכיח שהמשולש רוסי-ימאהה-גשם אינו מאוזן במיוחד. מקום רביעי היה המירב שהצליח להשיג, אף זאת לאחר רגע אחד דרמטי במיוחד, בו החליק הצמיג האחורי וכמעט הטיס את רוסי לאוויר כאשר אחז שוב במסלול.

   

  והשאר? טוב ששאלתם, כי לא הרבה סיימו את המירוץ. כבר בהקפות הראשונות נפלו רובן זאוס, טרוי בייליס ושיין ביירן. בהמשך הצטרף אליהם לוריס קפירוסי. ניל הודג'סון, במירוץ הגרנד פרי השני בלבד בקריירה, נשר עקב תקלה טכנית.

   

  תוצאות מירוץ מס. 2, חרז, ספרד

  1. סטה ג'יבנאו

  2. מקס ביאג'י

  3. אלכס בארוס

  4. ולנטינו רוסי

  5. ניקי היידן

  6. קרלוס צ'קה

   

  הדרוג הכללי לאחר מירוץ מס. 2

  1.סטה ג'יבנאו, 41 נק'

  2. מקס ביאג'י, 40 נק'

  3. ולנטינו רוסי, 38 נק'

  4. אלכס בארוס, 29 נק'

  5. ניקי היידן, 22 נק'

  6. קולין אדוארדס, 18 נק'

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים