שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חקרו ומצאו:91 דרכים לעבוד על אהובתך

  חוקרים אמריקאים איבחנו 91 שיטות בהן אנשים משתמשים כדי להסתיר רומן עם אחר/ת. נשים, לידיעתכן: כשהבעל מגלה בכן יותר מדי עניין, יש סיבה לחשוד בו שהוא מנסה להסתיר משהו

  הרבה רומנים מחוץ לנישואים מובילים לגירושים, אבל מי שרוצה להמשיך להתפרפר מהצד בלי לפרק את החבילה ישמח לדעת שמדענים אמריקאים זיהו 91 דרכים שעוזרות לשמור על חשאיות הרומן. והדבר המדהים ביותר הוא – שימו לב – שקל מאוד לשטות בבן הזוג.

   

  מתברר שההתנהגויות שגורמות לבן הזוג הלא חשדן להיות בטוח ביציבות מערכת הנישואים יכולות באותה מידה לשמש אותות אזהרה שמשהו אינו כשורה.

   

  פסיכולוגים מצאו שאחת הדרכים היעילות ביותר שנוקטים גברים כדי למנוע מבנות זוגם לחשוד בהם שהם מנהלים רומן, היא פשוט להעמיד פנים שהם מגלים עניין רב יותר בהן ובעתידם המשותף. על פי המחקר, נשים צריכות לחשוד בגברים ששוקעים בשיחות נפש ומדברים על לבלות 'זמן איכות' יחד, שכן דווקא אלה יכולים להיות אותות אזהרה לבגידה.

   

  הגברים מצידם צריכים להיזהר מבת זוג שפתאום רוצה יותר סקס, נראית קשובה ואדיבה בצורה מוזרה ועונדת את טבעת הנישואים שלה לעיתים קרובות יותר מבעבר. למעשה, בעיקר הבעלים הם אלה שצריכים לשים לב למתרחש, שכן מתברר שנשים הרבה יותר טובות בהונאה מאשר גברים. החוקרים, בראשות פרופ' טוד שקלפורד מאוניברסיטת פלורידה, בדקו כיצד אנשים מתכננים לנהל רומן ומה הם עושים כדי להסתיר אותו. הם מצאו שגברים ונשים משתמשים ב-51 אסטרטגיות שונות כדי 'לצוד' בן זוג, וב-91 דרכים כדי להסתיר ולהסוות את הרומן האסור. ממצאי המחקר פורסמו בכתב העת Personality & Social Psychology Belletin.

   

  לדברי פרופ' שקלפורד, מטרת המחקר היתה לזהות את הפעולות שגברים ונשים נוקטים כדי להסוות את העובדה שהם מנסים לנהל מערכת יחסים מחוץ לנישואים. "התוצאה היתה רשימה של 91 מעשי רמאות מובחנים", אמר.

   

  מתברר שהדרך היעילה ביותר שבה גברים מסתירים רומן מחוץ לנישואים היא לשוחח עם בת הזוג הרשמית על עתידם המשותף כמשפחה.

   

  אצל נשים בוגדות, שלוש הטכניקות המובילות היעילות ביותר למניעת חשדות הן לשמור על רושם של 'עסקים כרגיל', להמשיך בפעילות היומיומית ולא לחרוג מהשגרה – לא בסגנון הלבוש, לא בטיפוח ולא בכל צורה אחרת. עוד שתי דרכים מוצלחות הן להרעיף יותר אותות חיבה וסקס מבעבר. לדברי פרופ' שקלפורד, הדבר מלמד שבאמצעות סיפוק הצרכים המיניים של בן זוגה, האישה יכולה להסוות את הבגידה שלה באופן יעיל במיוחד.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סי די בנק
  זוגיות בבעיות. 91 דרכים לעבוד על אהובתך
  צילום: סי די בנק
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים