שתף קטע נבחר

הוארך בשבוע מעצרו של "מלך החניונים" ראובן גרוס

המשטרה חושדת כי גרוס שיחד בכירים בחברה העירונית "אחוזת החוף" שסייעו לו לזכות במכרזים להפעלת חניונים. מעצרם של החשודים, בהם בתו וחתנו, הוארך ב-7 ימים

בית משפט השלום בתל אביב האריך בשבעה ימים את מעצרם של ראובן גרוס, "מלך החניונים" של תל אביב, בתו, חתנו ובכירים בחברה העירונית "אחוזת החוף" המעורבים בפרשת השוחד בחניונים בתל אביב.

 

במשטרה טוענים כי גרוס, המפעיל חניונים רבים בעיר, שיחד בכירים בחברה העירונית תמורת מידע שסייע לו לזכות במיכרזים להפעלת חניונים. בתום דיון בבית משפט השלום הוארך ב-7 ימים מעצרם של החשודים במעורבות בפרשה, בהם גם יעקב מאיר מנכ"ל החברה העירונית "אחוזת חוף", מאיה גרוס בתו של ראובן גרוס ויד ימינו, יאיר הורוביץ חתנו, שייקה דרורי חבר מועצת עיריית תל אביב, ודני קורן, דירקטור בחברה העירונית ומרצה באוניברסיטה. כמו כן, הוארך ב-5 ימים מעצרו של אייל גיבור הקשור לחברה של גרוס.

 

הם חשודים בעבירות של מרמה והפרת אמונים, קבלה ומתן שוחד, שבאמצעותו הצליחו חברות של ראובן גרוס לזכות בהפעלת חניונים של החברה העירונית "אחוזת החוף" בתל אביב. כמו כן הם חשודים בחברות בארגון פשיעה.

 

גרוס חשוד בכך שקשר קשרים אסורים עם בכירים בחברה העירונית "אחוזת חוף", האחראית מטעם עיריית תל אביב על הפעלת חניונים ברחבי העיר תל אביב ועל הוצאת המכרזים להפעלתם.

 

על פי החשד, תמורת קבלת טובות הונאה קידמו הבכירים ב"אחוזת החוף" את עסקיו של גרוס וסייעו לו לזכות במכרזים להפעלת חניונים בעיר תל אביב שלא כחוק. מלבד גרוס נחקרים בפרשה שבעה חשודים, שלושה מתוכם קשורים ל"אחוזת החוף" והארבעה לחברה של גרוס.

 

במשטרה אומרים שהחקירה נמצאת בראשיתה וצפויים נחקרים נוספים.

 

 

 


פורסם לראשונה 08/06/2004 11:15

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל כהן
ראובן גרוס. "מלך החניונים"
צילום: טל כהן
צילום: טל כהן
דני קורן
צילום: טל כהן
צילום: טל כהן
יעקב מאיר
צילום: טל כהן
צילום: טל כהן
שייקה דרורי
צילום: טל כהן
מומלצים