שתף קטע נבחר

אירופה בדום: אל"מ שמעון מזרחי עולה על מדים

שחקן/שופט/אוהד סדר הופעתך: הבוס של מכבי ת"א ואלוף אירופה עלה על דרגות אלוף המשנה שלו לרגל פרישתו של ראש אכ"א. את המילואים, אגב, הוא עושה במצ"ח

בשנתם הטרופה והמיוזעת, מתעוררים לא פעם שופטי הכדורסל באירופה, אחרי עוד חלום ביעותים על 'המבט'. מהו ה'מבט'? אותם זוג עיניים נחושות וחודרות, עם קצת צהוב מסביב לאישון, שננעצות בך.


שמעון מזרחי
מזרחי על מדים (צילום: באדיבות 'במחנה')

 

"לא, אני לא רוצה לשפוט בליגת הנשים בקמצ'טקה, אני עדיין צעיר", היא מחשבה אופיינית שיכולה לעבור לשופט כדורסל בראש, רגע אחרי שמבטו הצטלב עם העיניים של המדינה ושל מכבי תל אביב, העיניים של שמעון מזרחי. האמת, שהמוניטין הקשוח של מזרחי קצת מתפוגג, אחרי שרואים אותו מדבר על הנכדים או שומעים כיצד הוא תורם ביד רחבה לארגונים ואנשים.

 

מי שתוהה מהיכן מגיעה הסמכותיות והפאסון, כדאי שיציץ בתמונה המצורפת באדיבות ביטאון 'במחנה', יבדוק מהר אם יש גומיות במכנסיים ויסתדר בשלשות. מסתבר ששמעון (אלוף משנה במילואים מזרחי, בשבילכם) יורד מדי פעם מהגרדרובה הצהובה ועולה על ירוק זית של פנאתינייקוס.

 

התמונה החד-פעמית הזאת צולמה באירוע לרגל פרישתו של ראש אכ"א היוצא, האלוף גיל רגב. למרות שהוא מזמן כבר לא מקבל צווי מילואים, מקפיד הבוס של מכבי תל אביב להתנדב לשירות מילואים, אותו הוא עושה (איך, לא) במסגרת מצ"ח. רק אל תתפסו בלי תעודת חוגר, כשהבוס של אירופה נכנס לחדר חקירות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
מזרחי בסתם יום של חול
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים