שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הסרט החדש של שולי רנד לא יוקרן בשבת

  הנהלת בתי קולנוע "לב" שרכשה את הזכויות להפצת הסרט בישראל נענתה לבקשת היוצרים שלא להקרינו בשבתות

  השחקן ותסריטאי הסרט "אושפיזין", שולי רנד, התנה את מכירת זכויות הפצת סרטו בכך שלא יוקרן בערבי שישי ובשבתות.

   

  מפיצי הסרט "סרטי שני" נענו לדרישה התקדימית והסרט, שיוקרן בבכורה ביום ראשון הקרוב (11 ביולי) במסגרת פסטיבל הסרטים בירושלים שם יתמודד על פרס וולג'ין, ייצא להקרנות מסחריות החל מה-5 באוגוסט. נורית שני בעלת "סרטי שני" ובתי קולנוע לב אומרת: "איכותו של הסרט היא הדבר הראשון שעומד נגד עיני. אני מאמינה שסרט אותו אני מוצאת מרגש במיוחד, ימצא את דרכו ללב הצופים שיבואו לצפות בו גם בימות השבוע".

   

  רנד, משחקני התיאטרון והקולנוע הבולטים שחזר בתשובה לפני מספר שנים, אומר כי הוא רואה את היענות המפיצים כ"צעד אמיץ" בשל העובדה שערבי שישי נחשבים לימים החזקים בשבוע מבחינת היקף מכירות כרטיסים.

   

  "אושפיזין" על-פי תסריט של רנד ובבימויו של גידי דר (מי שביים את רנד בשנת 1992 בסרט "אדי קינג"), מגולל את סיפורו של עבריין לשעבר, חוזר בתשובה, אשר מוצא בסוכתו אורחים לא קרואים, שני חברי ילדות שנמלטו זה עתה מהכלא ומאיימים על שלמות חייו הנוכחים. בסרט, אותו הפיק איש הקולנוע המנוח רפי בוקאי שביים את רנד גם בסרט "מרקו פולו", משתתפים לצדו של רנד רעייתו, מיכל, שאול מזרחי ואילן גנני.

   

  זהו סרט הקולנוע הראשון בו משתתף רנד מאז חזר בתשובה לפני 7 שנים - ולמרות שהוא עוסק באדם הבורח מעברו הרודף אותו, באמונה העומדת במבחן, בחברות ובאהבה, הוא אינו אוטוביוגרפי. הסרט נעשה תוך שיתוף שחקנים חרדים תושבי ירושלים בסיוע היתר רבנים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים