שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  משפחה בהפרעה
  רשף לוי, תסריטאי "אהבה קולומביאנית", מגלה מה בסרט מבוסס על משפחתו ומנצל את ההזדמנות להתנצל בפני הדוד

  הקאסט של הסרט "אהבה קולומביאנית", כולל מילי אביטל ובעלה החדש, העפילו ירושליימה אל הסינמטק להקרנה של הסרט במסגרת פסטיבל הסרטים בירושלים. אם לא די בכך ששלושה שחקנים מרכזיים בסרט (אסי כהן, עינת ויצמן ואביטל עצמה) התחתנו או הצהירו על כוונות להתחתן תוך כדי הצילומים, עם סיום ההקרנה עלה לבימה התסריטאי רשף לוי, וחשף שהסרט מבוסס על סיפור אמיתי מהמשפחה הפרטית שלו.

   

  לא נרחיב בדבר עלילת הסרט כדי לא לחרב לכם את הסופלייז, רק נגלה שהוא נסוב סביב הזוג שמגלמים אסי כהן ומילי אביטל, וסביב השאלה משפחתו של מי מהשניים לוקה יותר בנפשה. בסרט נחלצים השדים מהבקבוק המשפחתי רק אחרי החתונה של כהן ואביטל, כשאבא של אורי, שמשחק שמיל בן ארי, אביר השרמנטיזם, חש בכבודו המזרחי ומציב לכלתו הפוגענית אולטימטום פיוס-התנצלות בלתי אפשרי.


  שמיל בן ארי אסי כהן מילי אביטל
  בן ארי, כהן ואביטל, מתוך הסרט

   

  רשף, הכל נשאר במשפחה?

   

  "כן, זה סיפור אמיתי. אבל זה נורא שאני בכלל מדבר על זה. זה קרה במשפחה המורחבת שלי, אני חצי תימני וחצי פולני, וזה קרה לדוד שלי מדרגה שנייה. עכשיו בגלל הסרט נהיה לי ריב גדול איתו וגם אני צריך להתנצל. אני רוצה באמת לנצל את הבמה הזאת ולהתנצל בפניו, סליחה".

   

  הוא לא ידע שאתה עומד לספר את הסיפור?

   

  "הוא ידע, שאלתי אותו והוא אמר שכן. הוא עוד לא ראה את הסרט. אולי אחרי שהוא יראה את הסרט הוא יכעס פחות".

   

  עוד פכים משפחתיים שהפנמת לסרט?

   

  "כן, אמא שלי ענתה לטלפון בלילה ודבר ראשון שאלה 'מי מת', הסיפור של עומר, ניר לוי בסרט, שהתחתן ומיד רצה לחזור לרווקות אז הוא שכר דירה, אמא שלי אמרה את המשפט האלמותי "אם לא עושים את זה כמו שצריך אז מבחינתי אפשר בכלל לוותר על החתונה הזאת', והיא אמרה את זה כמובן על חתונה שלא היתה שלה".

   

  וההורים שלך אהבו את הסרט?

   

  "ההורים שלי מאוד אהבו אותו, אבל אמא שלי ישר אמרה שהיא יצאה שם מאוד מופרעת וזה בכלל לא היא. אז אמרתי לה – אבל אמא, אלה משפטים שאת אמרת, אז היא ענתה לי 'העיקר שזה עזר לך לכתוב סרט".

   

  עוד פקדו את ירושלים הקרה ביולי החם – כל השחקנים על זוגיהם וזוגותיהם: אסי כהן ואשתו, מילי אביטל ובעלה, ניר לוי ואשתו, עינת ויצמן והמיועד, איתי ברנע, שמיל בן ארי, אסנת חכים, לירית בלבן ומנשה נוי שעושה תפקיד גורו בסרט עם זוגתו שתחיה, קרן מור.

   

  ביציאה עוד החמיא צ'רלס רנדולף, הטרי של אביטל, לאסי כהן על תפקידו החדש כהימרי ההילר, וקרן מור (שכינתה את עצמה 'מילי אביטל הישראלית') ואביטל עצמה דיסקסו את נושא העדרותה של מור מחתונתה האמיתית של אביטל מסיבות כלשהן.

  מור: "אם הייתי יודעת על החתונה הייתי מגיעה".

  אביטל: "אז אולי נעשה עוד אירוע גדול ונזמין אותך"

  מור: "או שתתנצלי".


  ניר לוי, אסי כהן ואיתי ברנע
  ניר לוי, אסי כהן ואיתי ברנע, מתוך "אהבה קולומביאנית"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים