שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בשטח אני מלך
  שנה אחרי הרעש הגדול סטיב פרנקל בטוח שהוא עוד יהפוך לכוכב. בינתיים הוא מסתפק בתפקיד קטן ב"אהבה מעבר לפינה" ומצהיר: "הקהל מחכה לראות אותי"

  כמעט שנה עברה מאז ש"המופע של סטיב", עם סטיב פרנקל, ביקרה על מסכינו. מה לא אמרו עליו? "נאיבי", "מקסים", "לא השחקן האולטימטיבי", "הפלופ של הקיץ שעבר". גם הבטיחו לו גדולות ונצורות, ולא כל כך קיימו. אבל זה לא מה שישבור את פרנקל - שקרוי, להזכירכם, על שם האיש הביוני. הוא לא מתכוון לסטות מהדרך שסימן לעצמו. אז כרגע פרנקל נטוע עמוק בכפר חוגלה, ולא עסוק בפנטזיות אלא בפרקטיקה. הוא מכר את האוטו לטובת המשכנתה, ובינתיים קיבל תפקיד קטן ב"אהבה מעבר לפינה".

   

  "נכון שהיו לי ציפיות שאקבל עכשיו ים של עבודות ואתגלגל מזה", הוא מתוודה. "חשבתי שאהיה עסוק כל השנה. עדיין, זאת היתה שנה קסומה. יש לי כל מיני פלאשבקים. אני מרגיש כמו מלכת יופי, זכיתי בפרס שהיה תוכנית בפריים טיים במשך חודשיים. זאת היתה שנה של התרגשות והתרחשויות. למדתי איזה כוח יש לך כשאתה בטלוויזיה ואת ה'ירידה' כשאתה לא שם".

   

  ב"רשת" היו דיבורים על זה שבעצם טרפדת לעצמך.

   

  "בזמן 'המופע של סטיב' היה לי אודישן ל'מיכאלה' לתפקיד של גיא ועשו מזה עניין. הנה סטיב הולך להתמודד על התפקיד הבא שלו. בסוף זה לא הסתדר. למה? לא יודע. צריך לשאול את המערכת של 'מיכאלה'. בלי שום קשר לזה שנתי רביץ הוא בעיני שחקן נפלא, אני חושב שיכולתי לקחת את התפקיד הזה, לעשות ממנו מטעמים ולסחוף את הקהל".

   

  ב"אהבה מעבר לפינה" יגלם פרנקל את עו"ד ירון, בא כוחו של יקי (לירון לבו), שמואשם בהטרדה מינית. "בהתחלה הייתי אמור לשחק מאמן כדורגל, ופתאום אמרו לנו שאני לא", מספר פרנקל. "כל האנשים שראו את המופע חיכו לראות אותי ב'אהבה מעבר לפינה'. אז הנה זה קורה".

   

  מה עשית מאז המופע?

   

  "השתתפתי בכל מיני תוכניות, כמו מבחן האיי.קיו וכל הטוק שואוז שהתארחתי בהן, החל באדיר מילר וכלה בערוץ הרוסי. ואז נולד הקמפיין של הגרנד קניון בחיפה והצפון, שהסלוגן שלו הוא 'בתענוגות', שאני מחויב לו לשנה".

   

  בקיצור, הפכת להיות כוכב הצפון?

   

  "בדיוק. בצפון מאוד אוהבים אותי. הפכתי לבן המקום מבחינת חופי גלישה. אנשים יודעים שאני גולש בחוף קזינו בבת גלים, זה חוף טוב".

   

  נכנסת לעסקי המסעדנות.

   

  "פנו אלי זוג אנשים מאוד נחמדים מבנימינה, חמו וגילי, נגרים במקצועם. הם הבינו שאני מחובר מאוד לקטע של בישול ואוכל, אז נוצרה בינינו שותפות. עכשיו אנחנו מרימים מקום באזור התעשייה בבנימינה. יהיו שם מאכלים פשוטים, כמו כנפיים ברוטב מיוחד, שאנחנו עכשיו עובדים עליו, או סנדוויצ'ים, שבזה אני אלוף העולם".

   

  אתה מאוכזב שלא קיבלת שום תפקיד מרכזי?

   

  "האכזבה היא רגעית. אחרי שעיכלתי שלא רצו אותי לתפקיד גדול ורוצים אותי לתפקיד קטן, לתפקידון,

  חזרתי לגישה ההתחלתית שלי - לא רוצים, לא צריך. הפסד שלכם. אין ספק שהתאכזבתי, אבל אחרי שעברתי את האכזבה הרגעית, אמרתי 'אוקיי, איך אני מנצל את התפקידון הזה לטובתי האישית?'. היו לי שתי אפשרויות: לשחק אותה 'ביג סטאר' ולהגיד שאני לא עושה את זה, או לעשות מזה תפקיד פצצה. זומנתי ליום צילום לתפקיד אורח, שהתפתח לחמישה פרקים. אני חושב שהם בעצמם הופתעו, כי פתאום ראו כי טוב".

   

  אומרים שהיית כלי במשחק של שילון, שהתחיל ונגמר בפרק הראשון.

   

  "נכון, אז מה? אבל הייתי כלי מגניב, לא סתם מעפן. כולם נהנו מזה, וגם אני. אני אומר את זה מהלב - זה בולשיט אחד גדול. היתה היסטריה בתקופה של 'המופע של סטיב'. רק לפני יומיים חבר טוב שלי הזכיר לי שבדיוק לפני שנה לא יכולתי להסתובב בקניונים. קרו מזה רק דברים טובים".

   

  פרנקל באמת אופטימי. הוא עדיין בטוח שיש מי שמחכה לו, וכי הזמן שבילה ב"מופע של סטיב" הביא לו עדת מעריצים. "בשטח אני מלך", הוא טוען. "הקהל מחכה לראות אותי. אנשים שואלים אותי 'איפה אתה, מה אתה עושה?'. אני מרגיש שהטלוויזיה עשתה לי כרטיס ביקור לעולם ועד. זהו. אין דרך חזרה".

   

  אתה עדיין חושב שמשחק צריך להיות המקצוע שלך?

   

  "אני חושב שאני שחקן, אבל אני לא יודע אם יש לי אופי של שחקן. בעיני, שחקן זה בן אדם ש-24 שעות חי, נושם, חושב, רואה, עסוק בעצמו כל הזמן. אני לא כזה. יש משהו של סבל עצמי עצום בשחקן, ההתמודדות האינסופית הזאת. יש לי משפחה, שאני צריך לפרנס אותה ולדאוג שנבלה ושנצא לחופשות ונפנק אחד את השני. גם הגדולים מבין אנשי הטלוויזיה אומרים שזה המקצוע האחרון שמקנה לך יציבות כלכלית. ולי מאוד חשובה יציבות כלכלית. מה לעשות, ככה אני בנוי".

   

  אז תמשיך לנסות?

   

  "אני מאמין היום יותר מאי פעם בכוח, ביכולת ובהתאמה שלי למקצוע. אני יכול לסחוף קהל ולעשות להם GOOD TIME. אף אחד לא ייקח ממני את התחושה הזו. אם לא אקבל תפקיד, זה יהיה הפסד טוטאלי ב-100 אחוז של התעשייה והקהל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים