שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ניצן חן פורש מעריכת "מבט"
  חן, שכבר הודיע בעבר על בקשתו לעזוב את התפקיד, שוחרר מתפקידו ויחזור להיות כתב פוליטי

  ניצן חן עוזב את עריכת "מבט", ויתמקד בתפקידו ככתב הערוץ בכנסת, כך נודע ל-ynet. חן ביקש עוד בתחילת השנה להשתחרר מעריכת מבט "מסיבות אישיות ומקצועיות" אולם חזר לאחר מכן לערוך את המהדורה.

   

  הדעות לסיבת עזיבתו של חן חלוקות בתוך הרשות. לדברי גורמים אחדים בחטיבת החדשות, הרקע הוא מאבק על הקרדיט בחשיפת פרשת פריצקי בין הכתבת אילה חסון לעורך "מבט" בן-ציון ציטרין. אותם גורמים טוענים כי חן התייצב לצידה של חסון, אליה הוא מקורב, ובשבוע שעבר, באחת המהדורות שערך, שם בפיו של חיים יבין משפט לפיו "בניגוד למה שפורסם, את הסקופ הביאה אילה חסון, מאחד ממקורותיה שלא הוזכר". לדברי הגורמים, לאחר בירור שנערך בהנהלת הרשות, "הודח" חן מסבב העורכים של המהדורה.

   

  לעומת זאת, גורמים אחרים ברשות אומרים כי מ"מ ראש חטיבת החדשות יורם כהן היה זה שהחליט על הטקסט האמור, והסיבה לעזיבת חן היא רצונו להתמקד יותר בתפקידו ככתב בכנסת, על מנת "לראות את עצמו יותר על המסך".

   

  חן עצמו אמר כי "אני חוזר להיות כתב פוליטי, אני איש שטח שרוצה לעשות כתבות ולשדר ולא רוצה להיות עורך. ביקשתי כבר מזמן לעזוב את העריכה ועכשיו נענו לי".

   

  מרשות השידור נמסר בתגובה: "ניצן חן לא הודח. לפני כ-3 חודשים הוא ביקש להשתחרר מעריכת 'מבט', והמנכ"ל הפציר בו אז להמשיך, עד שהמערכת תתארגן

  ויגיעו עורכים חדשים. המנכ"ל הבטיח בזמנו לניצן חן שהדבר יימשך 2-3 חודשים. לאחרונה, שב חן וביקש ממנהל החדשות יורם כהן להשתחרר מתפקידו ולחזור לתפקד ככתב, ומנהל החדשות נענה לבקשתו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים