שתף קטע נבחר

סופית: שאול אייזנברג ינהל את הפועל ת"א

נציגיו של ולדימיר גוסינסקי סיכמו על העברת השליטה בעונה הבאה לקבוצת המשקיעים בראשות שאול אייזנברג והאשימו את קבוצת גדות בחוסר רצינות

למרות ההתפתחויות האחרונות שסימנו על עיסקת מכירה מתגבשת של הפועל תל אביב לקבוצת המשקיעים בראשות הרן גדות, בסופו של דבר מסתבר כי את השליטה בקבוצה השיגה הקבוצה בראשותו של שאול אייזנברג. כך הודיעה אתמול (ה') ההנהלה היוצאת של הקבוצה.

 

אתמול נפגשו נציגיו של הבעלים ולדימיר גוסינסקי עם אייזנברג, ממנו רכש גוסינסקי את הקבוצה. בתום הישיבה, חתמו הצדדים על הסכם לפיו ינהל אייזנברג את ענייני הקבוצה בעונה הבאה. יש לציין כי אייזנברג ושותפיו לקבוצת המשקיעים (בינהם הקבלן אשר סטולר) לא ירכשו את הקבוצה, כי אם יסתפקו בניהולה בעונה הקרובה. על פי הפירסומים, קבוצת גדות כן הציעה לרכוש את הקבוצה, אולם על פי נציגי גוסינסקי לא הציגה שום יכולת שתוכיח את כוונותיה.

 

"בימים האחרונים התפרסמו בעיתונים ידיעות שונות, שהודלפו מפי גורמים בעלי עניין, בדבר משא ומתן לרכישה האפשרית של הקבוצה",  נאמר בהודעת הקבוצה לעיתונות, "אותם גורמים אשר הציגו את עצמם כרוכשים אפשריים של הקבוצה לא הציגו, בשום שלב, את היכולות הכספיות שנדרשו להציג או כל יכולות מסוג אחר על מנת לרכוש את הקבוצה. בנסיבות אלו לא הגיע המשא ומתן לידי שלב מעשי כלשהו, מעבר לפרסומים שמדרך הטבע הוזנו על ידי אותם גורמים אינטרסנטים".

 

"הדבר הראשון שאעשה זה להיפגש הבוקר עם אשר סטולר שמייצג את מי שצריך להביא כסף לקבוצה ומשם נתחיל להתקדם" אמר אייזנברג בתגובה. "צריך לקחת בחשבון שהזמן קשה. כשהתפטרתי השארתי קבוצה עם שישה שחקנים ישראלים בכירים חתומים לתקופה ארוכה ואני מקבל את הפועל במצב של שבר כלי".

 

בניגוד לגדות, שכבר הפריח הצהרות בנוגע לפניות לנייט האפמן, מחמוד עבדול-ראוף ודורון שפר, מסרב אייזנברג לפרט את תוכניותיו לעונה הקרובה: "ננסה לעשות הכל כדי לשפר את המצב ולהעמיד קבוצה לליגה ולאירופה, שהחוזק שלה תלוי בחוזק של כל מי שהפועל תל אביב יקרה לו. יש מספר אופציות למאמנים, אבל אני אישית עוד לא דיברתי עם אף אחד. רק ממחר נתחיל לשבת. הרבה אנשים עשו את הכל כדי שהפועל ת"א תפסיק להתקיים ואני שמח שהם לא הצליחו".

 

את תגובתו של גדות לא ניתן היה להשיג.


פורסם לראשונה 29/07/2004 20:47

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום יוסי רוט
אייזנברג. שוב באוסישקין
צילום יוסי רוט
מומלצים